Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, haragudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, haragudnátok a férjetekre ha ma este sörözni menne a barátaival?

Figyelt kérdés
Három gyerek van.
2014. dec. 23. 14:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
38%
Nem, még nincs ünnep. A készülődésben segíteni meg holnap délelőtt is tud, vagy ma egész nap.
2014. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, most olvastam a részleteket, ha előre megbeszéltétek, hogy ma segít(bár még mindig nem értem miért ma ESTE akartatok lakást díszíteni), akkor rosszul esne.
2014. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
20%

De mi az hogy elvárás??? Miért kell bárkinek a konyhában rohadnia két napig? Mert szeretet ünnepe van? Mi a jóisten van? Reggel felkeltek, az urad rendet rak, te addig főzöl kaját, aztán csókolom.

Sose értettem, miért kell 20 fogásos ebéd vagy vacsora ahhoz, hogy a család együtt legyen.

Ettől függetlenül, ha megígérte tényleg pipa lennék rá, ha sz.ban hagyna, de nem értem ezt az egészet...

2014. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: van gyereked? "Reggel felkeltek, az urad rendet rak, te addig főzöl kaját, aztán csókolom." Ez nem működik ott, ahol gyerek van. Ahol gyerek van,mindent meg kell szervezni. Nekünk csak kettő van, nem három, de bizony el kellett már ma kezdeni készülődni. Mert ez az én megfőzök nálunk kb úgy néz ki, hogy főzök, de közben háromszor etetek, szoptatok, kétszer altatok, a nagyot viszem sétálni, a kicsi után kúszok, mászok a lakásban. Ha mindent holnapra hagynék, desszert pl nem lenne, az tuti.
2014. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
96%
Ja, és itt ha jól számolom, lesz négy felnőtt vendég is holnap, ráadásul a férj családja, és a nő is dolgozott, nem otthon ült, szóval marha jó a nőt cserben hagyni...
2014. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
22%
Aztán ha nincs desszert, akkor mi van? :D Épp ezt mondom. Van elég baja szerencsétlennek, mi a jó francért kell mindent rásózni még?
2014. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
75%
Este felőlem menjen, hisz már minden kész amihez szükség lett volna a jelenlétére. Azon akadnék ki, ha holnap másnapos lenne. Tehát 1-2 sör még belefér, de biztosan kiakadnék ha matt részegen állítana haza (hálisten ilyen még nem történt mióta együtt vagyunk).
2014. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Nem "kell" ezeket megcsinálnom, de már megbeszéltük mindenkivel. Összesen lesz 8 felnőtt, nyilván nem elég 2 krumpliból csinálni a salátát pl. Ezek időt vesznek el.


Sikerült végül mindennel végeznem, bár a díszítés nem az igazi, de szép. Fő a húsleves és sül a mézeskalács is.


Kellemes karácsonyt :-)

2014. dec. 24. 10:35
 49/49 anonim ***** válasza:

És,akkor férjed ment sörözni, nem vesztél össze vele, béke van? Ma legalább remélem, segít. Aztán majd valamikor alkalomadtán vmi vendégség előtt te is lépj le így szerintem :-)

Boldog karácsonyt :-)

2014. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!