Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, haragudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, haragudnátok a férjetekre ha ma este sörözni menne a barátaival?

Figyelt kérdés
Három gyerek van.
2014. dec. 23. 14:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező, le kell írni a részleteket, mert így már érthető a haragod. Nekem most lázas a kisebbik, itt alszik a karomban miközben írok , ordít ha megprobalom letenni, nincs még kész a bevásárlás, és takarítani való is van bőven. Ha a férjem jelentené, hogy lelep sörözni, lehet, kiugranek az ablakon :-) annak, aki azt írta, hogy jár a férfinak a szórakozás, igen, persze jár, de nem biztos, hogy az ünnepi készülődés közepe a legjobb időpont.
2014. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
20%

Ma ejjel meg ugyelek op mar szabad.

Nem lihegjuk tul az unnepeket nem ez a lenyege.

Egyszeru asztali grill friss zoldsalataval igy nem kell keszuodni.

Turotortat vettem lessen es jegkremet is es friss gyumolcsot Bill sajttalat.

Vendegek 18 jonnek addig kialszom magam vacsora 10 perc elokeszitest igenyel.

Fa mar dec 06 ota feldiszitve igy szokas nalunk

Nyugodt bekes karacsonyunk lesz igy az ferjem szabad.

25 csaladi hosszu tengerparti seta majd etterembe megyunk

26 barati osszejovetel

Nem sutok nem szaladunk nincs ajandek nincs stress egyszeruen van 3 pihenos napunk.

Lazasag es szervezes kerdese az dolog

2014. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
92%
#22: Te egy szuperhős vagy, de ez ki a tökömet érdekel?
2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azért nem írtam le, mert nekem teljesen evidens hogy ma mindneki a karácsonyra készül.


Nem tud segíteni, mert a munkából egyből mennek.

2014. dec. 23. 15:48
 25/49 anonim ***** válasza:
100%
EZ így csak akkor nem zavarna, ha előtte 1-2 héttel már leszervezték, mert akkor így lehet készülni.
2014. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
68%
Az én férjem is elmegy este sörözni a haverjaival,minden évben találkoznak ilyenkor.Én is mehetnék,de semmi kedvem,örülök hogy egy kicsit egyedül lehetek,úgyis együtt leszünk az elkövetkező napokban.
2014. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
89%
26, igen, de a hangsúly nálad az egyedül szón van. Itt egy anyuka három kisgyerekkel intézheti a vásárlást, diszitest, főzést a napi munka után. Míg nálunk nem volt gyerek, én sem csináltam ügyet az ilyesmiből...
2014. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
97%
A munkából egyből mennek? Hát akkor ne menjen! Holnapra vendégeket vártok, van egy csomó feladat, neki is, nem csak neked. Miért nem készült már el vele, ha ma munka után sörözni akar menni? Mindketten dolgoztatok, mit képzel, hogy mindent rád vár, és még ott vannak a gyerekek is neked?! Így tényleg marha nagy önzés a részéről ez most. Egyébként normál hétköznapi életben nem bánnám, persze ha nem várunk vendégeket, és kellene segíteni, de így, ez most nagyon nem fair a részéről, iszonyatosan dühös lennék rá.
2014. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
63%
Hajnal 1-re? :D Holnap is van nap, en is holnap fozok! Sot, mi meg sehol nem tartunk a keszulodesben. Hova rohanjak?
2014. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
91%

igen, ma megharagudnék. nálunk is készülődés van, reggel óta főzök, majd még ajándékokat kell csomagolnom és persze közben a gyerkőcöt lekötni...

decemberben szezon van nála, így nagyon sokat dolgozott, gyerek csak vasárnaponként látta az elmúlt 3 hétben. ma 6ra tud hazaérni, megígérte, hogy ma ő fürdet, mesét olvas, lefektet... :)

egyébként nincs ellenemre ah kikapcsolódik, tegnap pl. elugrott 1 sörre a haverokkal, egyébként is 10 után ért (volna) haza, annyi, hogy később feküdt le... de ma este nekem segít :)

2014. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!