Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Inkább ide írok, máshol nem igazán kaptam értelmes válaszokat.

Vőlegényem van, együtt élünk. Félt mindentől, mint egy kislányt, holott tudok vigyázni magamra. Legalábbis eddig azt hittem. Ma viszont véletlenül beleejtettem a hajszárítót a vízbe. Én jól vagyok, de az tönkrement.

Nem merem bevallani, mert balhé lesz.

Nem közös tulajdon, még összeköltözés előtt vettem. Most ünnepek előtt nincs annyi pénzem, hogy gyorsan vegyek egy újat.

Elmondani nem merem, nagyon leteremtene. Ha viszont nem vallom be, és legközelebb megkérdi, miért nem szárítom meg a hajam, nem tudom, mit találok ki.


Mi a logikus megoldás ilyenkor?


2014. dec. 23. 12:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy egyszer csak bedöglött. Nem kell ezt részletezni.


Legközelebb meg vigyázz jobban magadra.

2014. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%

"volt egy lavór víz mellettem, nem vettem észre, és abba esett"

Ilyen NINCS :DDDD

Ha ilyen vagy, akkor igazából megértem a vőlegényed, hogy annyira félt... Hát mint egy totyogós kisgyerek, aki mindenáron próbálja megölni magát o.O unalmadban szoktál mosószert enni, vagy kábeleket rágcsálni?

Hogy lehetsz ilyen életképtelen? :/

Vegyél egy másik hajszárítót és szedd már össze magad...

2014. dec. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Te egyébként egyenrangúnak tartod magad ebben a kapcsolatban?
2014. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Rázd ki a hajszárítóból a vizet nagyjából, azt tedd a szekrénybe. Hogy tuggya meg ő is mi a magyarok istene.
2014. dec. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha sokat féltenek, aggódnak feletted, azért fogsz hibázni, merthogy szinte rád olvassák, beléd beszélik.

A megoldás: hagyjanak önállóan élni, vagy le kell lépni.

2014. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!