Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Inkább ide írok, máshol nem igazán kaptam értelmes válaszokat.

Vőlegényem van, együtt élünk. Félt mindentől, mint egy kislányt, holott tudok vigyázni magamra. Legalábbis eddig azt hittem. Ma viszont véletlenül beleejtettem a hajszárítót a vízbe. Én jól vagyok, de az tönkrement.

Nem merem bevallani, mert balhé lesz.

Nem közös tulajdon, még összeköltözés előtt vettem. Most ünnepek előtt nincs annyi pénzem, hogy gyorsan vegyek egy újat.

Elmondani nem merem, nagyon leteremtene. Ha viszont nem vallom be, és legközelebb megkérdi, miért nem szárítom meg a hajam, nem tudom, mit találok ki.


Mi a logikus megoldás ilyenkor?


2014. dec. 23. 12:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%

"Egyáltalán miért tartoznál neki bármilyen beszámolási kötelezettséggel?"


ÉRTELEM!!! ATYA ÚR ISTEN!!!

2014. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

ITT SENKI NEM TUD OLVASNI???


Nem a hajszárítót félti a vőlegény, hanem hogy AGYON NE VÁGJA AZ ÁRAM a menyasszonyát!!!

2014. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%

És minek kell ezzel feleslegesen stresszelni a vőlegényt?


"Jaj, drágám, képzeld el, ma is olyan kis béna voltam, hogy majdnem megöltem magam."


Mintha azt mondaná, "nem tudok nélküled létezni".


Hát normális dolog ez? :D És akkor még teszi az aggodalmast, miközben kérkedik vele, hogy az ő vőlegénye milyen gondoskodó, mert ha ezt megtudja, akkor baj lesz!


Nyilván abszolút életképtelennek tartja magát a kérdező, a vőlegény meg kihasználja, mert így van kin uralkodnia. Látod, szinte még meg is bünteti!

2014. dec. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt h tonkrement..es kidobtad.ennyi.meg van ideje venni neked karacsonyra egy ujat...

Egyebkent en sem vagyok egyszeru eset,de basszus te nagyon kemenyen nyomod...jo h nem a vizben allva szaritottad a hajad...

2014. dec. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
40%
Sőt, ha jobban belegondolok, ez érzelmi zsarolás a kérdező részéről. Nyilván tudna normálisan is viselkedni, nem pedig állandóan szerencsétlenkedni, de az esetlenségével inkább magához láncol egy pasast (ha már az apja nem szerette), aki ettől fontosabbnak érezheti magát. A kérdés, hogy ebből mikor lesz elege.
2014. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Hát, ezen én is elgondolkoztam, hogy vajon miért félt mindentől... De ne vedd bántásnak, csak egyszerűen fel nem foghatom, hogyan eshet bele egy működő hajszárító a vízbe? Hogyan? HOGYAN??? Én már 15 éve szárítom a derékig érő hajamat hetente kétszer, és ilyen még soha nem fordult elő...

Valld be, mást nem tehetsz, de szépítsd a történteket, csak szimplán nem működik a hajszárító és kész.

2014. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Hát én sem vagyok piskóta, de Te igazi szerencsecsomag lehetsz:) Mondd azt hogy tönkrement, és kidobtad. És vigyázz magadra egy kicsit jobban, rosszabb is lehetne...
2014. dec. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
32%

Egy ötévesnek több esze van, mint neked! Nőjél már fel végre!!!!!

Amúgy meg még csak 23-a van és már nincs pénzed?!

2014. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%

teli kád vízben szárítod a hajad vagy mégis hogy túróba ejted bele?

am. igaz, ahogy valaki írta,pótapukát kerestél, és meg is van, egy igazi apuka, aki nem ver, hanem félt, ahogy azt szokás...csak ő a vőlégenyed.

2014. dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Dehogy a kádba. A fürdőszobában, csak volt egy lavór víz mellettem, nem vettem észre, és abba esett
2014. dec. 23. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!