Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem bevallani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Inkább ide írok, máshol nem igazán kaptam értelmes válaszokat.

Vőlegényem van, együtt élünk. Félt mindentől, mint egy kislányt, holott tudok vigyázni magamra. Legalábbis eddig azt hittem. Ma viszont véletlenül beleejtettem a hajszárítót a vízbe. Én jól vagyok, de az tönkrement.

Nem merem bevallani, mert balhé lesz.

Nem közös tulajdon, még összeköltözés előtt vettem. Most ünnepek előtt nincs annyi pénzem, hogy gyorsan vegyek egy újat.

Elmondani nem merem, nagyon leteremtene. Ha viszont nem vallom be, és legközelebb megkérdi, miért nem szárítom meg a hajam, nem tudom, mit találok ki.


Mi a logikus megoldás ilyenkor?


2014. dec. 23. 12:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha félt, ne hogy bajod essen, tudod hajszárító a vízben életveszélyes, akkor megértem. Ha a hajszárító miatt problémázna, akkor gyorsan keress mást helyette.
2014. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Megértem, hogy aggódik érted. Örülj, hogy túlélted!

Meséld el szépen, hogy mi történt!

2014. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Természetesen nem a hajszárítót féltené, az nem nagy összeg, meg egyébként is csak én használom.

Csak eddig is mindig hülye balesetek értek, épphogy megúsztam mindent, és mindig csúnyán leteremtett, hogy nem igaz, hogy 5 percre nem lehet engem egyedül hagyni.

2014. dec. 23. 12:44
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Mivel a háztartási elektromos készülékek idővel tönkre szoktak menni, ezért nem érteni, mitől félsz. Egyáltalán miért tartoznál neki bármilyen beszámolási kötelezettséggel?
2014. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát egyrészt ne legyél ügyefogyott, másrészt meg ha nem tudsz normálisan beszélni a vőlegényeddel, akkor minek nyúzzátok egymást?
2014. dec. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szuleid is igy feltettek/feltenek?

Mig szuleiddel laktal, akkor is ket balkezes voltal?

Ha valaszaid "nem", akkor elgondolkodnek, hogy miert is nem merem megmondani, egy felnott ember, hogy mi tortent? Miert is "felt, vigyazz" annyira Rad? Kontrolal? Eltaposva erzed magad, ha egy hibat kovetsz el?

Felsz tole? Ezt a dolgot nem bevallani kell, hanem csak megemliteni, es venni egy uj hajszaritot. Bale lesz, mert tonkrement ahajszarito? Most fuss, mielott keso.

2014. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

A szüleim nem féltettek. Apukám megvert, ha volt oka, ha nem.

Mindigis követtem el apróbb hibákat, értek kisebb balesetek, de kit nem...

2014. dec. 23. 12:56
 8/25 anonim ***** válasza:
68%

Egyszerűen csak mondd azt hogy nem működik és kész.


amiről nem tud az nem fáj

2014. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Szereztél magadnak új apukát, azzal a különbséggel, hogy ez jelenleg nem ver. Komolyan , egy felnőtt emberrel úgy kell bánni, mint egy gyerekkel? Vagy nem nőttél még fel agyilag, vagy egész életedben valaki mindig "vigyázni " fog rád.

Mondd meg szépen, milyen rosszaságot csináltál. Hamarabb túl leszel a balhén. Gondolom, nem fog a sarokba térdeltetni.

2014. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, nem vagy köteles a nap minden percéről beszámolni. Nem az apukád, és te nem vagy a kicsi lánya. Ha engem gyerekként kezelne egy férfi, akkor eleve büszkeségből nem jönnék vele össze. Nyilván lelki problémáid vannak, hogy a kapcsolatodnak szükségét érezted, de hát ez az egész beteges.
2014. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!