Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság tartózkodási engedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság tartózkodási engedélyért?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok, megsiemrtem egy cserediákot Algériából. Ma elő állt az ötlettel, hogy 700 eurót adna, ha "hozzá megyek feleségül", mert akkor 2 év helyett 5 évig kapna tartózkodási engedélyt az országba. Az első sokk után bele gondoltam a dologba, de fogalmam sincs hogy megy ez. Nektek mi a véleményetek? Azt mondta, csak a papír miatt kellene.
2014. dec. 13. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hollandiaban 10 ezer EU kezdodik az ilyen de veszelyes es buncselekmeny.

Ne tedd megbuntetnek es 5 ev nagyon hosszu nem eri meg

2014. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En megértettem a kérdést, igen nem irta,hogy szerelmi házasság lenne, vagy egyebek, hanem csak a papir és ez itt a baj, hogy a lányt bele akarja vinni egy olyan játékba,ahol nem õ kell neki, hanem kizárólag a papir.Nem azt irtam,hogy a lány azt érzi,hogy õ kell neki,tehát ez egy üzlet lenne, amivel a kérdezõ nagyon ráfizethet.
2014. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!