Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság tartózkodási engedély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság tartózkodási engedélyért?

Figyelt kérdés
21 éves egyetemista vagyok, megsiemrtem egy cserediákot Algériából. Ma elő állt az ötlettel, hogy 700 eurót adna, ha "hozzá megyek feleségül", mert akkor 2 év helyett 5 évig kapna tartózkodási engedélyt az országba. Az első sokk után bele gondoltam a dologba, de fogalmam sincs hogy megy ez. Nektek mi a véleményetek? Azt mondta, csak a papír miatt kellene.
2014. dec. 13. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Bele ne menj!

1.dolog azert mert nem a szerelmed, ez csak egy erdek hassag az algeria felol

2. Vele kell elned mert ellenorzes alatt alnàtok hogy nem e erdek hazassag.

3. 5 eveig nem valhatok el, (hatranya) addig lehet megtalalod az igazit, es ez miatt nem tudsz hazasagot kotni ,ha gyereked szuletne az algeria apa nevet viselni, attol guggetlenul hogy nem o az apa de vele lesz hazassagban.

4. 700 euro, nevetseges àr!!

Onnan tudom ezt az informaciot ilyen jol, mert egy is eros ezt a hibat elkovette egy arab pasival csak a papir miatt......

2014. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, sajnos nem tudom vannak-e buktatói, bajod, hátrányod lehet-e, de a "tarifa" kevés. Komolyan. Nekem 17 éve 3000000 ft.- ot ajánlottak. Persze nem fogadtam el.... Bár azt mondták csak a szertartáson találkozunk, majd 3-5 év mulva a váloperen, féltem.
2014. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne tedd, utána lelépne nyugatra.Különben is lealázott ezzel a 700 euróval.Mondd meg neki,hogy ne szégyenitse és ne járassa le az arab embertársait és a magyarokat meg ne vegye ugy,mint egy csóró nép, hogy pénzzel meg akarja venni az õ szerencséjét.Biztosan Franciaországban kötne ki,vagy valamilyen francia nylevü országban.
2014. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne. Eleve 700 euro egy lófütty ahhoz képest amit te költhetsz arra ha eltűnik és el akarsz válni, ha meghalsz örökölhet utánad, ha a házasság alatt veszel mondjuk lakást (nem öröklöd és nem névre szóló ajándék akkor közös) viheti a felét.

Ha most elkezdesz takarékoskodni és mondjuk pár év múlva amikor váltok lesz pár milliócskád a bankban, akkor viszi a felét. Hiába vered az asztalt, azzal nem védekezhetsz, hogy érdekházasság volt.

2014. dec. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja igen, jól mondja az első, ha közben szülsz akkor az ő nevére kerül a gyerek... Egy útlevél kérelemhez is az ő aláírása kell, egy csomó ügyintézéshez, hiába mennél mondjuk az igazi apával külföldre, simán előállhat, hogy a válásért, a gyermek külföldre vitelének az engedélyéért kér mondjuk 2000 eurót...
2014. dec. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ráadásul az algérok muszlimok... Tehat ha bármi van, az ő törvényeik alapján a tulajdona vagy..


Még a vagyon fele dolgot meg lehetene oldani hazasssági szerződéssel, de 700euró nevetséges, plusz 21 évesen ez nagyon nem átgondolt. Ez elég jó eséllyel kiderül, és még el is marasztalnak miatta. A többi veszélyt pedig mar felsorolták

2014. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
felejtsd el a pasit. ki akar használni. ha szeretne nem ajánlana fel pénzt ilyesmiért, és ez nem szabályos. a törvény tiltja.
2014. dec. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Azt irod, hogy a papir miatt, kislány ébren vagy, hogy te nem kellesz neki?
2014. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Nyolcas, tisxtaban van vele, pont ezert irta ki a kerdest.
2014. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Fel se merult, hogy szerelmi hazassag lenne, akinek itt fel kell ebredni az te vagy, mert nem sikerult megerteni a kerdest.
2014. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!