Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan hassak rá, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hassak rá, hogy ne költsön feleslegesen?

Figyelt kérdés

Párommal még külön kasszán vagyunk, csak akkor térünk át közösre, ha jön a baba. Akkor viszont majd beleadjuk az addigi megtakarításainkat is.

A problémám az, hogy havonta kb 15-20 ezer forintért vesz olyan könyveket (albumokat), amit kétszer átlapoz, a szöveget el sem olvassa, majd elrakja a többi közé. Már rettegek, amikor a könyves honlapokat böngészi. Ha kétszer átnézte a könyvet, akkor beteszi a szekrénybe, többet hozzá sem nyúl, de nekem sem szabad hozzáérni, mert kiabál. Már olyan sok könyv van, hogy van amit duplán is megvett. Ezen kívül minden ünnepre csak ilyen könyveket kér ajándékba.

Ha rendszeresen nézegetné őket, akkor azt mondom ok, de így értelmetlen az egész. Feleslegesen költi a fizetése 20%-át könyvekre, így kevesebb marad majd a babánknak.


2014. dec. 12. 07:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy mennyi pénznek költi a 20%-át. és miből gondolod hogy ha jönni fog a baba akkor majd marad ez is ugyan igy, lehet hogy akkor majd babacuccokra költ inkább. Neked nincs semmi hobbid amire 20 ezreket költesz? Irigyellek, ja nem, mégsem :) én tegnap 5000 Ft-ért vettem egy darab körömlakkot, valószínűleg csak egyszer-kétszer fogom felkenni a körmeimre :)
2014. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Say My Name ***** válasza:
100%
Előre szólok, hogyha megpróbálod őt korlátozni a hobbijában nagyon gyorsan repülni fogsz. Ugyan nem írtad, hogy ki a nő és ki a férfi de egyből levágtam, hogy te vagy a nő. Az ilyen megrögzött kismamás, másokat hobbijukban, szabadidejükben korlátozó nőktől pedig az Isten óvjon meg mindenkit.
2014. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A körömlakkal ellentétben ezek az albumok tartják az értéküket. Bármikor el lehet őket adni, a régebbiek igazi kincset jelentenek a gyűjtőknek.

Fogd fel befektetésnek, ha te magad nem tudod értékelni.

2014. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Maradjatok külön kasszán. A saját pénzét mindenki arra költi, amire akarja.
2014. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%
Biztos vagyok benne, hogy a kérdező még véletlenül sem költ havonta 15.000-et cipőre, sminkre, ruhára, egyebekre... aha. Vagy ez úgy van, hogy neki lehet, csak másnak nem?
2014. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Bence_ ***** válasza:

Gyerek majd szépen átpakolja őket. Ki is színezi.

Szereted őt?

Fura, hogy a másik hobbyjárol így beszélsz. Neki ez valamiért fontos. Rákéne jönni, hogy mit kompenzál evvel?

2014. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!