Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huseg? Mai valagban hanyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huseg? Mai valagban hanyan, es hanyan jarnak felre?

Figyelt kérdés
Irna nekem, olyan ferfi aki csalja a feleseget, illetve no? Miert? Mit tud nektek nyujtani szeretotok?

2014. nov. 24. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Off: A mai "valagban"? :D
2014. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hogy valagban hányan, arról fogalmam sincs.
2014. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak az análstatisztika számít?
2014. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint a megkérdezett férfiak 33%-a és a megkérdezett nők 19%-a ismerte el, hogy legalább már egyszer megcsalták a párjukat. Ezeknek a nőknek a 53%-a és a férfiak 44%-a csalta meg a párját rendszeresen. A fő indokok általában: nem elégedettek a szexuális életükkel, sokat utaznak, elcsábultak az ex párjuknak, vagy régi kiszemeltjüknek, bosszút álltak a párjukon, aki megcsalta őket korábban, és a 'csak úgy, mert jól esett'.


De te is találtál volna könnyen pár statisztikát a neten. Erősen kétlem, hogy itt gyakorin sikerülne egy reprezentatív felmérést összehoznod...

2014. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

én egy személyt ismerek aki csalja a párját. akivel csalja, az is csalja a sajátját.

nem tudom én sem mi értelme van, akkor inkább váljon el, legyen egyedülálló, ne okozzon fájdalmat annak aki szereti.

+ha kiderülne hogy másokkal is lefeküdt a párom utána meg velem mondjuk pár óra különbséggel.undorítónak tartanám. és ekkor nem beszéltem a lelki részéről, hogy mekkora törést okozna.

2014. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyik barátnőm azt mondta, hogy " megcsalás? Tök természetes. Mindenki ezt csinálja!"


Ekkor lehűltem és elgondolkodtam.


Valóban? Ez a természetes? A monogámia már divatjamúlt?

Az már nem ember, aki nem csalja meg a párját legalább 1x? Ezt így lazán el kéne fogadni és hatalmas orgiákba torkoló bulikat csapni? Félrekefélni minden jöttmenttel, akire azt mondjuk, hogy "ejha"? Én vagyok az egyetlen hibás, aki még hisz abban, hogy örökkön-örökké együtt, harmadik és negyedik hatodik hetedik fél nélkül? Elkorcsosult világ ez. Elgondolkodtam már egy csomószor, hogy ebbe a világba szüljek-e gyereket. Beteg dolgok ezek. Hányingerem van ettől a liberális társadalomtól...és most nem a homoszexualitásról beszélek...

2014. nov. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
A "szentek" is csalnak, max. Ugyesebben titkoljak.
2014. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
LEHET, HOGY NEM JOL FELYEZTEM KI MAGAMAT! AZT SZERETTEM VOLNA HA AZOK IRNAK AKI RENDSZERESEN CSALJAK A PARJUKAT! Kivancsi vagyok, hogy milyen erzes utana, es mit nyujt nekik a 3 -ik fel!?
2014. nov. 25. 10:17
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Én rendszeresen csaltam az exemet! Mert megérdemelte! Aztán elváltam és hozzámentem ahhoz akivel csaltam! Hozzá 20 éve hűséges vagyok! Mert megérdemli!
2014. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
"Fejeztem" helyesen.
2014. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!