Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondtad meg a párodnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondtad meg a párodnak, hogy már nem akarsz vele élni? Hogyan költöztél el?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

En igy:


Tomi, mi most elvalunk.


Tomi: Miert.


En: mert megcsaltal, plusz a hazassagunk evek ota nem mukodik szoval ez a legjobb mindkettonknek, mikor tudsz koltozni?


Aztan Tomi konyorgott h ne valjunk, eskudozott h nem csalt meg bla bla...egyebkent jo hangulatban valtunk es ma is baratok vagyunk:-))

2014. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Többször mondtam neki, hogy nekem egyre laposabb vele a házasságom, és nem merek így vele gyereket sem vállalni. Megkértem, hogy változzon, különben elválok.

Nem vette komolyan.

Aztán egyik nap, mikor hazajött, mondtam neki, hogy ajánlott levele fog jönni a bíróságról, mert beadtam a keresetet.

2014. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Én köcsög módon akkor pakoltam össze mikor Ő rokonlátogatáson volt. (Azért nem mentünk együtt, mert nekem dolgoznom kellett).

No mire hazaért addigra a cuccaim nem voltak sehol, összepakoltam mindent. És akkor visszamentem elbúcsúzni, hogy sajna vége.

De nem hinném, hogy annyira szerethetett, hogy csak így elengedett,( ennek már 3 hónapja) és nem is keresett...

8 év után lett vége, mert utált szórakozni, sétálni, apróságok... stb...

2014. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Már évek óta haldoklott az egész házasságunk.Leültettem,mondtam neki,hogy én nem akarok tovább így élni,még egy évig éltünk együtt,fenyegetőzött öngyilkossággal(mondtam neki,rendben,csak szóljon,hogy mikor,nehogy a gyerekek találják meg),fenyegetőzött,hogy elköltözik a gyerekekkel,mondtam,hogy rendben,akkor azt mondta,hogy persze,csak nem hülye,hogy itt hagyja nekem a házat,akkor jött azzal,hogy költözzek el,de nem vihetem a gyerekeket,mondtam neki,hogy jó,akkor kiabált,hogy mégis ,hogy képzelem,hogyan fog ő akkor dolgozni járni...meguntam,és amikor elment dolgozni,én összepakoltam a cuccainkat és elköltöztem.
2014. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy bátorság kell ehhez....

nekem a volt párom pakolta össze a cuccaim, miközben én sírtam, hogy mennyire szeretem és adjunk egy utolsó esélyt a dolognak...

ennek 7 hónapja, azóta is napi szinten sírok miatta.

2014. nov. 24. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta rémes volt a kapcsolatunk, de mindig adtam még egy, meg még egy, meg még egy... esélyt.

Végül az élet segített a dologban, mert albérletben laktunk, őt meg kirúgták a munkahelyéről, nem tudtuk volna tovább fizetni. Így is úgy is költöznünk kellett volna, így mondtam neki, hogy akkor mindenki szépen költözzön haza és ennyi volt. Én maradtam tovább a lakásban, mert én intéztem el az ezzel kapcsolatos dolgokat. Összepakolta a cuccait és elment haza még aznap, én meg hihetetlen megkönnyebbülést éreztem.

2014. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi harminc évig boldogan éltünk. Aztán megismertük egymást...

Három évnyi házasság után mondtam neki, hogy elegem van a hülyeségeiből, menjen vissza az anyjához.

2014. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!