Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbántad-e valaha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad-e valaha, hogy megbocsájtottál a párodnak, amikor az félrelépett?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Azóta már nem a párom. Sajnos rá igaz volt a kutyából nem lesz szalonna esete
2014. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem bántam meg. Kapcsolatunk elején fiatalon én is és Ő is követtünk el hülyeséget ami kellett ahhoz, hogy értékelni tudjuk a másikat és meg is becsüljük. Inkább az elején kövesse el az ember ezt a hibát mint amikor már gyerek is van. Nem bántam meg. De el sem felejtettem persze.
2014. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Igaz én ilyen helyzetben még nem voltam, de nem bocsátottam volna meg a páromnak ha félrelép.

Egy barátnőm viszont megtette, azóta még vagy 2x félrelépett a párja...persze a barátnőm ezt is megbocsátotta neki. Most mindenáron gyereket akar, hogy maga mellett tartsa a férfit....

2014. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Magamnak sokat ártottam vele! Hiába tepert,én csak azon agyaltam! Állandóan elképzeltem,szó szerint 6hónap alatt 27 évesen 30%osan beleőszültem!

Eltelt 5év,és még mindig nem bocsájtottam meg! Már nem is fogom! A gyerek 6éves,együtt vagyunk,megvagyunk,de bennem meghalt valami! Szeretjük egymást,de állandó a kétség bennem és ez nagyon emészt. Tudom,h.azóta nem volt rá eset,de ez az én érzéseimen nem változtat...

2014. febr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek!
2014. febr. 24. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én utána szóbaálltam vele újra, hittem neki, de ugyanaz a r.hadt sunyi disznó, aki volt... szóval rövid úton semmi se lett belőle de már azt is megbántam utána hogy újra beszéltem vele.
2014. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Életem egyik legnagyobb baklövése volt, hogy megpróbáltam megbocsájtani neki a "jakuzzizást Petrácskával"!

Amikor kiderült, hogy mit tett, bár mindvégig kitartott a nem történt semmi, csak együtt jakuzziztak mesénél, elfajultak a dolgok, nekem támadt, szó szerint felkent a falra. Akkor elhajtottam a fenébe, megmondtam neki, hogy soha többet ne merjen a közelembe jönni. Aztán béna voltam, és engedtem az ostromnak, visszajött az életembe(nagyon fiatal voltam, és tapasztalatlan) De egyáltalán nem lett jobb, képtelen voltam megbízni benne, vagy újra szeretni, úgy igazán. 1 évig húztuk az eset után, összesen több, mint 5 évig voltunk együtt. Azóta ő csapong továbbra is, nekem pedig majdnem 2 év kellet, hogy túltegyem magam rajta... Azóta szerencsére megtaláltam azt, akit mindig is kerestem, fél éve házasok vagyunk :) (szerencsére ő teljes ellentéte az exnek) Nem tudom mi miatt tetted fel a kérdést, de én senkiről sem tudok a környezetemben, ahol a megcsalás után működött volna tovább a kapcsolat. Nem mondom, hogy lehetetlen, de én például képtelen lennék rá újra, bármennyire szeretem a férjemet, és hiszem, hogy ő a nagy ő, akkor is kitenném a szűrét, ha megcsalna!

2014. febr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak egy fölösleges kör volt, úgyis ugyanoda jutottunk csak nyúztuk még egymást egy ideig.


Barátnőm annó megbocsátotta, együtt maradtak, azóta családot alapítottak és évek óta nagyon szépen élnek.


Úgyhogy ez nagyon helyzet/férfi/kapcsolat stb.. függő

2014. febr. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%

Függvénye annak, hány éves vagy, mióta vagytok együtt, van-e gyerek, közös ház stb...


De ha csak egy szimpla kapcsolat akkor hagyd ott amint tudod! Mind1 hogy könyörgi vissza magát, akinek egyszer nem voltál jó, annak később még annyira se leszel jó. Aztán még ott lesz a folyamatos gyanakodás.

Benne voltam, tudom milyen. Megbántam, soha többet nem bocsátom meg senkinek még a legkisebb félrelépést sem. Inkább legyek örökre egyedül, nem éri meg.

2014. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szasz89 válasza:
90%

Igen, de méginkább azt, hogy én nem léptem félre.

A lány amolyan szűzqrva volt és máshogy szerintem nem tudná hol a helye.

2014. márc. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!