Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem túl nagy a felelőssé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem túl nagy a felelősség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromnak van három gyereke, a nagyobbik 18 éves lány. Úgy alakult, hogy velünk élnek. Úgy érzem nem vagyok kész arra, hogy más gyerekét neveljem, mossak, főzzek rájuk. Viszont a páromat szeretem és szeretnék tőle gyereket is. Mit csináljak?
2014. nov. 22. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
62%

Ne haragudj, de nem titkolta eddig sem a gyerekeket, nem?

3 gyerekes apával akarsz kapcsolatot. Ha nem tetszik, lehet keresni független, gyermektelen férfit is. Ezzel a férfival 3 gyerek jár együtt. Ezek a tények, a többi hiszti a részedről. Ha nem tetszik, nem kell vele lenni. Ha lesz saját gyereketek, akkor NÉGY gyerekről fogtok gondoskodni. Emellett a férfi mellett ilyen élet vár. Ha úgy érzed, nem akarod, nem muszáj csinálnod, de ez a te döntésed és nem a korábban született gyerekek hibája. Ők semmiről nem tehetnek. Te jöttél későn a képbe, nem ők!

2014. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Alig pár évvel vagy csak idősebb a legnagyobb lánynál!

Mondjuk a pasast sem értem, hogy mit akar egy olyan nőtől aki a lánya lehetne, és fogalma sincs mi a család!

2014. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
25 évesen minek neked egy 43 éves? Keress egy gyerektelen 30-as pasit, a korosztályodban van még bőven belőle, így leglább ha majd gyereket vállalsz a gyerekednek igzi apja lesz és nem nagyapja.
2014. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Túl fiatal vagy még ahhoz, hogy felvállald ezt a komoly terhet. Nincs igaza azoknak, akik azt mondják, hogy az apjuk nevelje őket. Az elmondásodból ítélve az apjuk nem végzi el a házi munkát a gyerekeire, így rád hagyja. Vagy ha elég erős vagy, és ki tudod magad vonni ez alól, esetleg meg lehet próbálni, bár kétlem hogy sikerül.


Ha ezzel a pasival maradsz, pár év múlva nagyon megbánod, hogy kihagytad az életedből azokat a dolgokat, amiket a családja miatt nem tudtál megtenni. Mert nem fogsz vele maradni életed végéig, ezt most mondom.

Ez a kapcsolat a te oldaladról sokkal nagyobb áldozat, mint amit ő hoz érted.


Akkor mondanám, hogy maradj vele, ha felvesz egy teljes idős házvezetőnőt, aki megcsinál mindent.


Fogsz találni kevésbé problémás férfit, úgyhogy akármennyire is fáj most, szívességet teszel magadnak, ha lelépsz.


36/N

2014. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Én is 45 körül voltam, mikor váltam, de velem csak egy gyerekem jött, de ő is csak ilyen időosztásos rendszerben. Nekem is akadt egy kedves huszonéves lány, tök jól kijöttünk, korántsem csak szexkapcsolat volt.

De azért kivágtam, mint macskát... mert két hónap alatt se tudta (akarta?) megjegyezni a fiam nevét...

Így néz ez ki férfiszemmel.

2014. nov. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Bence_ ***** válasza:
80%

Bánatodra??

Baj, hogy olyn a páro kit szertnek a gyerekei, családcentrikus? Másikat szeretni kell nem birtokolni. Vegyél kutyát, de azt is inkább szeresd.

2014. nov. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

16# mert nem a fiaddal járt hanem veled!

Szánalmas vagy. Vagy nem volt elég ribi és azért nem kellett??

miért kéne valakinek eltartania, nevelnie más gyerekeit?

2014. nov. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább barátnője legyél a 18 évesnek minthogy anyáskodni próbálj felette. Kéréssel, sok beszélgetéssel hamarabb célt érsz mint utasítással, meg számonkéréssel. Ő már simán be tud segíteni a háztartás vezetésébe, így nem szakad minden a te nyakadba. Beszéljétek meg ki mit vállal. Mennyi ideje laknak ott? Vagy még csak most fognak odaköltözni? Az elején beszéljétek meg kinek mi a feladata, de ne te oszd ki, hanem a párod is legyen jelen, mivel az ő gyerekei. Tőle úgyis másként veszik ezeket mint tőled!
2014. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulàlok,megütötted a fõnyereményt ezzel a 3 gyerekes,apàd korabeli palival:)Keress egy jòképü,gyermektelen huszonéves férfit,van belõlük épp elég,neked is fog jutni.
2014. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!