Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Úgy érzem túl nagy a felelőssé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem túl nagy a felelősség. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Páromnak van három gyereke, a nagyobbik 18 éves lány. Úgy alakult, hogy velünk élnek. Úgy érzem nem vagyok kész arra, hogy más gyerekét neveljem, mossak, főzzek rájuk. Viszont a páromat szeretem és szeretnék tőle gyereket is. Mit csináljak?
2014. nov. 22. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

hát most 2 lehetőség is eszembe jutott

1: szilvásbuktát

2: gyereket

2014. nov. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Nevelje öket a pàrod, az ö gyerekei, nem a tieid. Ha nem vagy rà kész, ne tedd!
2014. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerű. Ha nem vagy képes arra, hogy a pároddal együtt a gyerekeit is elfogad, gondoskodj róluk akkor ennek a kapcsolatnak jobb ha vége lesz. Feltételezem, hogy fordított helyzetben ha neked lennének gyerekeid, te természetesnek vennéd, ha a párod a gyerekeidről is gondoskodna ha téged akar.
2014. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%
Miért is jöttél össze ezzel a férfivel, amikor tudtad, hogy már mással van családja? Csak a te hibád.
2014. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
minden férfi mellé járnak bónuszok(vag gyerekek, vgy exnő, vagy csini kolleganő..)ezeket is figyelembe kell venni párválasztásnál.
2014. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Nem derül ki, hoyg a másik két gyerek mekkora.

DE!!! Nevelni NEM neked kell, max egy alaptónust megkövetelni tölük (minimális tisztelet, normális hangnem, rendes viselkedés).

Fözni gondolom fözöl egyébként is, a nagyobb adagok nem jelentenek akkora plusz munkát, és a gyerekek is segithetnek az elökészítésben.

A mosást viszont nyugidtan rájuk lehet hagyni, a mostani gépekkel nem olyan, amit akár egy 13-14 éves is meg tud csinálni. (Nekem a saját gyerekeim is maguk mostak ennyi idös kortól, természetesen csak tele gépet és nappal. Igaz, eleinte volt, hogy vasárnap este döbbentek rá, hogy nincs tiszta fehérnemüjük, de legközelebb odafigyeltek.)


Szóval azért annyira nem sok az, amit pluszban rájuk kell fordítani sem idöben, sem munkában.

2014. nov. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
72%

Hát elég nehéz szitu...


Még ha most teljesen BIZTOS is lennél benne, hogy nem lenne gond számodra a felnevelésük, még akkor is NAGYON könnyen úgy alakulhat később, hogy megroppansz.


Hát még ha már most kétségeid vannak...


És nem 1, hanem 3 gyerekről van szó! Amihez még egy saját is társulna!


Ezt nagyon meg kell gondolni!


Hány éves vagy amúgy?


A gond nem a mosás, főzés... hanem amikor problémás kamaszok, feleselnek, amikor betegek, amikor mindegyiknek meg kell venni ezt, azt, amazt... stb.! mosás-főzés még semmi...


Az édesanyjuk hol van?


Mióta vagytok együtt?


A párod hány éves?

2014. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

ja, akkor neveljétek ti fel, ha ilyen kib..

aszott okosak vagytok.

2014. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én 25 vagyok, a párom 43. Ők döntöttek úgy, hogy az apjuknál laknak, nagy bánatomra.
2014. nov. 22. 15:26
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Jól gondold meg, hogy tudod e ezt vállalni, mert nem kis feladat, felelősség. Itt nem a legfőbb gond a mosás, főzés, házimunka. Ők a párod gyerekei, hozzá tartoznak. Miért csak az anyjukkal maradhatnának a gyerekek? Szülni semmiképpen ne akarj mostanában szerintem ebbe a helyzetbe, majd évek múlva max, ha úgy látod, működtök mint család, nagyobb problémák nélkül. Itt nem csak a ti, kettőtök életéről van szó, hanem 3 másik emberéről is. Ha nem tudjátok elfogadni egymást, akkor köztük neked nincs helyed, nem a gyerekeknek az apjuk életében.
2014. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!