Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány csalódáson voltatok túl,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csalódáson voltatok túl, mire megtaláltátok a párotokat? Hány évesen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 20:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
28 évesen azt hittem megtaláltam, most újból keresem 40 felett.
2014. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%

3 csalódáson

És 35 voltam mikor megtaláltam a párom

2014. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi egetrengető csalódásom volt a férjem előtt, akkor voltam 25 éves, a tinikori mini szerelmi bánatokat nem számolom :-).
2014. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%
Nagyobb csalódás 3 volt, ebből 1 válás.
2014. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
4. De ebből csak 2 párkapcsolat (egyik csak 1 hónapos, másik 4 év), ketten meg húzták az agyam és jól összetörték a szívem, sírtam vagy 3 hónapot mindkettő után:)
2014. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
17 évesen jöttünk össze, most 25 évesek vagyunk, házasok. Még nem csalódtam.
2014. nov. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

2 komoly kapcsolatom volt a párom előtt. Csalódásnak egyiket se mondanám, az egyik exem a mai napig fontos számomra, meghatározó része volt az életemnek. Jóban vagyok vele én is, és a párom is.


Mindez sokkal inkább tapasztalat volt. Elég jó emberismerő vagyok, nem szoktam mellélőni nagyon a párválasztásnál.

2014. nov. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

Három hosszabb, több mint egy éves kapcsolatom volt. Kettővel közülük együtt is éltem. Mindhárom kapcsolatból rengeteget tanultam. Az első még tizenévesen volt, vele nem éltem együtt, nem is voltam túlzottan szerelmes, csak imponált, hogy idősebb, nagyon felnőttnek, nagyon okosnak tűnt. Hát ez nem volt elég.

A második kapcsolatom 5 évig húztam - ő volt az első, akivel összeköltöztem, és azt hittem, innentől megtaláltam életem párját. Nagyon jól nézett ki, a társaság középpontja volt, igazán jól éreztük magunkat, csak épp nem jutottunk előbbre. Nehezen hagytam el, sokáig rágtam magam rajta, mert igazából különösebb okom nem volt rá. Csak olyan semmilyen volt az egész. NB három hónapon belül lett új barátnője, akit fél év után eljegyzett. Velem 5 év alatt nem jutott el eddig, szóval ez is azt támasztja alá szerintem, hogy nem illettünk össze és kár volt eddig húzni.

A harmadik kapcsolatom nagyon racionális volt: tudtam hogy nem vagyok szerelmes, de azt is, hogy mindenben nagyon hasonlítunk a sráccal. Ő is szeretett volna már hamar családot, én is. Hasonló volt a végzettségünk, az érdeklődési körünk. Az érettségi eredményeink legfeljebb 1-2 százalékban különböztek, még az iq tesztünk is azonos lett. Sokat viccelődtünk azon, hogy ha az elrendezett házasság lenne még divat, akkor minket tuti összeadnának. De szerencsére nem az, és ez jó, mert egy éve sem éltünk együtt és már tarthatatlanná vált a helyzet. Mivel nem voltunk szerelmesek, a legkisebb aprósággal is az őrületbe tudtuk kergetni a másikat. Szakítás is lett a vége.


Majdnem 25 éves voltam, amikor a párommal elkezdtem randizni. Vele "hivatalosan" nem illenénk össze, de mégis nagyon egymásra találtunk. Másfél éve együtt élünk, és egyelőre nagyon jó. Szeretjük egymást és akarjuk ezt az egészet.


De nem merem azt mondani, hogy ő az utolsó az életemben. Nagyon szeretném, ha így lenne és dolgozni is fogok rajta, de erre nincs garancia és nem is csak rajtam múlik.

2014. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy tini szerelem. Az sem volt csalódás. Ma már hálát adok az égnek, hogy nem fordult nagyon komolyra. Első nagy szerelem 4 év együtt járás, házasság 5 év, egy gyerek, válás, de nem nevezném csalódásnak. Második nagy szerelem, 7 hónap együtt járás, házasság 22 éve tart, két gyerek és folyamatos szerelem....
2014. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

0.

Nekem a férjem az első és utolsó szerelmem... 11 éve együtt vagyunk. 29/nő

2014. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!