Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is zavarna? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek új munkahelye van. Eddig is sokat túlórázott, de az új helyen mégtöbbet. Este 9-10 körül jön haza és még akkor is van elintézni valója. Ha minden jólmegy, akkor 8-ra hazaér. A gyerekek is alig látják. A hétvégéken is sokat dolgozik. Közös programot, ha csinálunk, mert éppen nem fáradt, akkor is állandóan csöng a telefonja, stb... Többek között ezért is irritál nagyon, hogy a kolléganők állandóan elhívogatják ide-oda partizni. Itthon mindig fáradt, de bulizni marad energiája. Azt mondja, így kikapcsolódik a stressztől. Én ezt megértem, nincs is ezzel baj. Egyik éjjel nem jött haza, állítólag egy kollégánál aludt. Én ne is mondjak semmit, ez így volt, útálja a féltékenykedést. Megjegyzem sosem féltékenykedtem, csak a gyanús dolgokra azért az ember rákérdez.... Volt okom rá, mert korábban elég gyanús dolgok derültek ki róla. Azóta sem tudom, hogy valaha megcsalt-e csak sejtem. Nyilván neki se esne jól, ha délelőtt jönnék haza.... Én nem tudok sehova menni a gyerekek miatt. Én ugyan nem túlórázom, de pont elég munka után rohanni a gyerekekért, leckét írni, háztartást vezetni...Az is kifejezetten irritál, hogy munka után este 10-kor, mikor már ágyban vagyunk, a kolleginák ráírkálnak a férjemre facebook chaten, hogy kibeszéljék az aznapi bent történteket. Nem igazán értem. Az ilyeneknek nincs családja??? Mielőtt még azt mondanátok, beszéljük meg... már megbeszéltük. A munka sok, de örül, hogy van melóhelye, a bulik meg kikapcsolják, szereti a társaságot, örül, hogy hívják. Ennyi. Viszont engem zavar, hogy a kolleginák belemásznak az életünkbe. Így is alig látom a férjem:((( Ráadásul a korábbi gyanús dolgai miatt nem tudok benne feltétel nélkül megbízni. Nyilván joga van kikapcsolódni, de ez engem ebben a formában zavar. A barátaival soha nem jár el sehova, de a kollektívával igen.Túlreagálom?
2014. nov. 21. 10:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, hogy ráírkálnak FB chaten a kolleginák, hanem az, hogy a férjednek még késő este is nyitva van a FB-ja!


Ha nem lenne gép előtt, akkor aztán a kutya sem látná, hogy kik írogatnak rá.

2014. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A telefonján azonnal megkap minden sz@rt. Nem a gép előtt ül
2014. nov. 21. 12:43
 23/28 anonim ***** válasza:
79%

Az egyetlen megoldas amit irni tudok: oszinte beszelgetes, ahogy elottem is irtak!

Milyen gyanus dolgok derultek ki?

Ha gondolod, irhatsz privit, lehet hogy segithetek!

2014. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
Én ezt a nőtípust, amibe most éppen te is beleestél kérdező már csak mártír-anya típusnak hívom. Én nem értem, hogy a nők miért viselkednek vagy miért kezdenek el így viselkedni, de nagyon sok helyen látom azt, hogy a nő dolgozik, foglalkozik a gyerekkel, háztartást rendben tartja, eközben apuka éli világát, mintha egy 5csillagos szállodában élne. Apukának jár a szórakozás, anyukának nem mert hát úristen a saját apjára nem meri ráhagyni a gyerekeket. Kérdező egy kérdést tegyél fel magadnak, ez így jó neked? Ha nem változtass, tessék megmondani a drága uradnak, hogy otthon is van ám feladat, és akkor most addig te viszont elmész egyet mozizni a barátnőddel.
2014. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal. Nem szép dolog a nyomozás, de néha hasznos. Derítsd ki az igazságot, aztán rúgd ki szép ívesen.
2014. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
74%

Szia

Először is,sajnálom a felvázolt helyzetet :(

Soha nem értettem egy apuka,hogya viselkedhet így,és miért megy el bulizni ahol kisgyerekek vannak..

Viszont a kérdésedre válaszolva,igen,nagyon is zavarna. Valószíűleg azt mondanám neki,hogy akkor menjen költözzön el egy időre,mert így se úgyse találkoztok és foglalkozik se veled,se a gyerekeivel.. Ha jobban érzi magát egyedül,élje a bulis életét,szóljon,és akkor váljatok el..

Vagy másik megoldás lehetne,hogy kényszeríted a döntésre.. vagy a bulik,meg a facebookozás,meg a haverok, vagy TI.

2014. nov. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%

Jaaa, a telefonján van!!!

És a FB chat annnnnyira fontos alkalmazás, hogy bűn lenne törölni!

Mellesleg, a chat-en van egy olyan lehetőség, hogy bizonyos emberek nem láthatnak téged online.

2014. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hány chat alkalmazása van, de szerintem több. Ő éjjel-nappal online mindenkinek...
2014. nov. 21. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!