Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is zavarna? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek új munkahelye van. Eddig is sokat túlórázott, de az új helyen mégtöbbet. Este 9-10 körül jön haza és még akkor is van elintézni valója. Ha minden jólmegy, akkor 8-ra hazaér. A gyerekek is alig látják. A hétvégéken is sokat dolgozik. Közös programot, ha csinálunk, mert éppen nem fáradt, akkor is állandóan csöng a telefonja, stb... Többek között ezért is irritál nagyon, hogy a kolléganők állandóan elhívogatják ide-oda partizni. Itthon mindig fáradt, de bulizni marad energiája. Azt mondja, így kikapcsolódik a stressztől. Én ezt megértem, nincs is ezzel baj. Egyik éjjel nem jött haza, állítólag egy kollégánál aludt. Én ne is mondjak semmit, ez így volt, útálja a féltékenykedést. Megjegyzem sosem féltékenykedtem, csak a gyanús dolgokra azért az ember rákérdez.... Volt okom rá, mert korábban elég gyanús dolgok derültek ki róla. Azóta sem tudom, hogy valaha megcsalt-e csak sejtem. Nyilván neki se esne jól, ha délelőtt jönnék haza.... Én nem tudok sehova menni a gyerekek miatt. Én ugyan nem túlórázom, de pont elég munka után rohanni a gyerekekért, leckét írni, háztartást vezetni...Az is kifejezetten irritál, hogy munka után este 10-kor, mikor már ágyban vagyunk, a kolleginák ráírkálnak a férjemre facebook chaten, hogy kibeszéljék az aznapi bent történteket. Nem igazán értem. Az ilyeneknek nincs családja??? Mielőtt még azt mondanátok, beszéljük meg... már megbeszéltük. A munka sok, de örül, hogy van melóhelye, a bulik meg kikapcsolják, szereti a társaságot, örül, hogy hívják. Ennyi. Viszont engem zavar, hogy a kolleginák belemásznak az életünkbe. Így is alig látom a férjem:((( Ráadásul a korábbi gyanús dolgai miatt nem tudok benne feltétel nélkül megbízni. Nyilván joga van kikapcsolódni, de ez engem ebben a formában zavar. A barátaival soha nem jár el sehova, de a kollektívával igen.Túlreagálom?
2014. nov. 21. 10:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Nem reagálod túl. Hosszú pórázra eresztetted, aminek nagyon sok következménye lehet még.
2014. nov. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ha szóvá teszem, rákérdezek... akkor nagyon nekem támad, hogy féltékeny vagyok...
2014. nov. 21. 10:12
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem reagálod túl. Engem is zavarna, értem, hogy sok a munka, értem, hogy kell kikapcsolódás.

De azért egy normális ember, a családjával való kikapcsolódásra is vágyik, nemcsak a bulikra. Meg én mondjuk este az ágyban már nem vágynék a munkatársak üzeneteire. Sőt ha egész nap dolgozom, akkor eszembe sem jutna még otthon az ágyban is gépezni vagy telefonozni.

Az éjjel nem jött haza, hogyan történt? Legalább szólt? Vagy csak vártad és reggel derült ki, hogy másnál aludt?

Nem tudom, mit lehet tenni. De valahogy egyensúlyba kéne hozni a dolgokat, mert ez tényleg túl sok a kollégákból és a bulikból, úgy hogy közben rátok meg nincs ideje.

Én szerveznék bulit a barátnőimmel, elmennék este, ő meg maradjon otthon este a gyerekekkel és vigyázzon rájuk :)

2014. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Úgy volt, hogy hazajön hajnalban, de nem jött... Én is gondoltam rá, hogy elmegyek valahova bulizni, de eddig még nem jött össze... mindenki családos és nehezen tudjuk megszervezni. Ebben a ramagy időben betegek a gyerekek, stb... apukával meg senki nem szívesen hagyja őket otthon. Meg a barátnőmmel én is szoktam chatelni, bár ritkán, de akkor jön és lesi, hogy kivel írkálok. Már azt is mondta, hogy biztos én csalom meg.
2014. nov. 21. 10:18
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Ez jó, te még szinte a barátnőddel sem csetelhetsz :)

Remélem, csak bulizik és nem csalt meg, de azért elég fura a viselkedése. Meg ugye szokták mondani, hogy az támad, akinek van vaj a füle mögött, hogy terelje magáról a gyanút.


Szerintem nyugodtan tedd szóvá továbbra is, hogy mi a gond. Mert ez így nem normális családi élet. És nem a féltékenységre meg a kollégákra, kolleginákra kell kihegyezni, hanem hogy rátok semmi idő nem jut. És nem a munka miatt, hanem azért mert még otthon is velük beszél, meg velük nem fáradt bulizni, de veletek fáradt együtt lenni.

2014. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen jogos, hogy szóvá teszed! Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy oké a buli, oké hogy társaságba jár, de akkor ez legyen úgy, hogy te is mehetsz, és nem csak ő! Próbáld meg megmondani neki valahogyan, hogy egyszer ő mozduljon ki, egyszer pedig te a barátnőiddel mész el valahová, vagy ültök össze. Próbáld meg neki azt is a fejébe vésni, hogy ha mondjuk hétvégén félre teheti a munkát, akkor tegye félre a telefonját is, és foglalkozzon egy picit a családjával is, mert a gyerekek is hiányolják... Én valami hasonlót tennék, próbálnék vele egy ágra vergődni, bár látom hogy a helyzetetekben egyáltalán nem könnyű a helyzet, mert ő úgy érzi hogy neki mindent lehet... Az pedig hogy ellenőrizget, nem szép dolog, hiszen úgy érzem te nem teszed ezt, akkor meg milyen alapon csinálja? Ezt is valahogy tisztázni kellene... Remélem rendbe jöttök! Sok erőt hozzá! :) 25N
2014. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Aki minden ok nelkul gyanusitgat (a ferjed teged) ott altalaban van valami vaj a fule mogott csak tamadassal akarja leplezni, alap emberi oszton. Nem mondom h olvass bele a magan dolgaiba, de egyszer megkerhetned, h megnezhess egy ilyen beszelgetest, mert akkor meg tudnal nyugodni, ha nincs rejtegetnivaloja akkor megmutatja.
2014. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Vagy passzoljatok le a gyerkocoket a mamanak egy estere es kiserd el a kovetkezo bulira, h szeretned megismerni a csapatot.
2014. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem kívánom megismerni azt az 5-6 ribit, akikkel bulizik. Még a gondolattól is kifordul a belem:((((
2014. nov. 21. 10:47
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Csak azt nem értem, hogy az ilyen beállítottságú pasik miért házasodnak és vállalnak családot, ha azok a századik helyen vannak nála a sorban ?!
2014. nov. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!