Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kik azok, akik itt folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok, akik itt folyamatosan letuskózzák más férjét a kérdéseknél?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne már, hogy ezek ilyen 50-60 év körüli megroggyant nőcik, akik újra párt keresnek, vagy feminin vonással rendelkező férfiak, vagy rossz házasságban élő nők, akik otthon nem merik megmondani a férjüknek a tutit?

Esetleg a NANE unatkozó tagjai két mail között.



2014. nov. 19. 15:07
1 2
 11/15 Deákné Vászna ***** válasza:
53%

Minden szentnek, kérdezőnek maga felé hajlik a keze. A kérdések nagy részét eleve úgy teszik fel, hogy én vagyok a szép, az okos, a hibátlan. A másik fél pedig a szemét, mocskos. gazember. De ő nem tud védekezni. Nincs itt.

Mit gondolsz miért mondták már a rómaiak is, hogy hallgattassék meg a másik fél is.

2014. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Tudod mi a legszomorúbb??

Az, hogy a feleségek, szó nélkül tűrik, hogy vadidegenek mindenféle tuskónak elhordják a férjét!!

Pedig ugye élete nagy szerelme volt még nemrégiben...

2014. nov. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

Kedves #10-es, tudod mi a legviccesebb itt? Az a jelenség, amit már elneveztem "ősanya-skizónak"... ugye ebben a témakörben a leggyakoribb típuskérdések, amikor a nő mellől lelép a férje és "rá se néz a gyerekekre, nem segít, csak a tartásdíjat fizeti, de abból is a minimumot" - na és akkor jön a férjbunkózás ezerrel...

A másik, amikor ugyanez a helyzet, a kérdés feltevő meg az exférj új párja, hogy "állandóan a gyerekkel meg az exével foglalkozik, nem marad idő kettőnkre" - na és akkor meg nagyjából ugyanaz a válaszolói kör a "hagyd ott, ezért sose kezdenék gyerekes férfival, te itt csak örök harmadik lehetsz"... stb...

Na tessen szépen levonni a következtetést:))))

2014. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 :D:D:D:D:D:D:D


ezekhez már hozzá sem szólok

2014. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én pont más kérdést tudnék feltenni. Én azokat a nőket nem értem, akik abban élik ki magukat, hogyha ide ír egy érthető okokból fáradt, kimerült anyuka, hogy nehezen halad a haztartassal, vagy más gond van, akkor segítség helyett el kezdik magukat tömjénezni. Hogy ők bezzeg minta házi asszonyok, bezzeg náluk csillog a lakás, minden jól halad, sosem fáradtak, és kérdező egy kalap sz@r.(hogy mennyit foglalkoznak a gyerekkel, azt sosem említik, vhogy a gyerek nincs képben, csak a lakás meg a konyha) Néha az az érzésem, hogy abban élik ki magukat, hogy itt öntenek magukra dicsfenyt, hogy kérdező még rosszabbul érezze magát (mondjuk empátia helyett) Ők többen vannak, mint a férfit tuskozok. (az egyik múltkor egy ajuldozos terhes két kisgyerekes nőre, aki egy gepesitetlen lakásban élt mosógép nélkül jelentette ki, hogy lusta, mert maradt mosás hétvégére... És akkor ő mekkora sz@r nő, az ilyen jobban bosszant.
2014. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!