Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kik azok, akik itt folyamatosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik azok, akik itt folyamatosan letuskózzák más férjét a kérdéseknél?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekelne már, hogy ezek ilyen 50-60 év körüli megroggyant nőcik, akik újra párt keresnek, vagy feminin vonással rendelkező férfiak, vagy rossz házasságban élő nők, akik otthon nem merik megmondani a férjüknek a tutit?

Esetleg a NANE unatkozó tagjai két mail között.



2014. nov. 19. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy pasi tuskó, akkor az. Én csak tényleg okkal mondok ilyet másra és nagyon ritkán, de 1-2 történet itt nagyon durva. Amúgy 33 éves nő vagyok, házasságban élek, ami nem hibátlan, de a "tutit" mindig megmondom a férjemnek, ha kell.
2014. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Deákné Vászna ***** válasza:
26%

A harmincas évik végén, a negyvenes éveik elején lévő nők, akik úgy érzik nekik már elment a vonat. Esetükben a piacon a kereslet és kínálat nem találkozott.

Tudom, mert a feleségemnek nyomatják a panaszaikat privátban.

2014. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Jelen.

egyik kategóriába sem tartozom azok közül, amit felsoroltál.. Esetleg definiáld, kérlek, hátha 'feminin vonásaim' vannak, stb. stb. nézd, elég meredek történetek, esetleírások vannak itt, egy csomóban előfordul olyan elem, ami nem parfümillatú pihepuhaság. Ha valaki tuskó, akkor nem fogom virágoskertnek becézni.

2014. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Tudod, mi az a NANE? Gondolod, hogy akik az erőszakot elszenvedő nőket segítik, sokszor társadalmi munkában, ide járnak "tuskózni"? A férfigyűlöletet hogyan lehet összemosni az erőszak elleni tiltakozással, azt befeketítve?
2014. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyik sem az általad felsoroltakból. Hétköznapi emberek, mint te, én, akárkik.


Máshonnan közelíteném meg a kérdésed.

Biztos, hogy sok esetben egy, a kérdésben szereplő férj nem egy "tipikus tuskó". Viszont a kérdést (és hozzá a körítést leíró) feltevő, általában sértett feleség, barátnő adja elő a "sztorit"a párját negatív színben feltüntetve.és lehet, hogy különben mindenkor máskor egy tök normális, átlagos krapek, csak egyszer volt valami igazságtalan beszólása, mozzanata. Mi kívülállók azonabn ezt az oldalát nem iserjük, csak az adott problémát, és mivel minket nem kötnek semmilyen érzelmek az adott célszemélyhez, csupán a leírt szituációt látjuk magunk előtt, és úgy is reagálunk, mintha egy "idegen tuskó" lenne az illető. Mert a válaszadók számára tényleg az. Senki nem gondol utána, hogy ez az ember nem a mumus, hogy van pozitív oldala is, és könnyen elkezdődik a "tuskózás".


Remélem érthető volt, amit ki akartam fejezni...

2014. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Deákné Vászna ***** válasza:
86%

Feleségem rá kérdezett egyszer egy ilyen kommentelőre, hogy miért ír ilyenek.


Válasz privátban. Ha téged is már négy pasi hagyott volna már el szó nélkül, akkor te is ilyeneket írnál.

Biztos, hogy mind a négy esetben a pasiban keresendő a hiba?

2014. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: a tuskók - azok szoktak ismeretlenül letuskózni másokat csak azért, mert azoknak más a véleményük az élet dolgairól.


#4, tudod, az egy dolog, hogy mi van a NANE alapító okiratában, és egy másik dolog, ha van peched beszélni 1-2 aktivistájukkal... tudod, egy normális világban az erőszak ellenes szervezet az mindenféle erőszak ellen van, és nem a nemek szerint diszkriminál... mert embereket nemük szerint diszkriminálni, az maga erőszak.... csókolom....

2014. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Nem értem, ez miért akaszt ki. Minden nőt leqrváznak, minden pasit lebunkóznak.
2014. nov. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

A 3. válasza nagyon ott van, de azért nem ennyire egyszerű a helyzet. Mivel mindenki félti az anonimitását, felületesen, olykor kis átköltésekkel próbálja felvázolni a problémáját, így aztán gyakran akadnak félreértések, gyakran van túldramatizálva egy téma, a valósnál rosszabb kép alakul ki a férjről. Zsörtölődések, beszólások minden házasságban akadnak, szerintem az a bunkó, aki nem a falakon belül oldja meg, hanem kibeszélni. Nekem is van néha gondom a férjemmel, de inkább vele beszélem meg. Ahhoz túlságosan szeretem, mintsem elviseljem, hogy ismeretlenben is kígyót békát kiabáljanak rá.

Szóval szerintem nem a válaszolókkal van a baj, hanem azzal, aki nem képes a problémáit az élete párjával megbeszélni. A válaszolók azt hiszik, hogy tényleg ilyen drámai a helyzet, ha már ide fordul. Közben meg egy tyúkper.

2014. nov. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Vagy én...


Szoktam, ha tényleg tuskó, és bunkó a férj.....nem folyamatosan, mégis elég gyakori az olyan kérdés ahol ez jön le...


Saját pénzügyi vállalkozásom van 27 éves vagyok, férjnél ( aki nem tuskó, hanem a társam, és legjobb arátom is egyben)babára készülve.

Reggelente szoktam gyakorizni, és kikapcsolódás gyanánt 2 ügyfél közt, ha nem vagyok elmaradva az adminisztrációval.

2014. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!