Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén létezik-e örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén létezik-e örök szerelem, vagy az mindig átalakul szeretetté egy idő után?

Figyelt kérdés

Én ugy hittem mindig hogy létezik ha az ember tesz azert hogy ez a szerelemnek a langja ne aludjon el,

de sajnos az én házassagomba nőkent ezt nem sikerult elernem mertha a ferjemnek már nincs kedve udvarolni...


Esetleg olyan tapasztalat van-e ahol még mindig megvan a láng , a szerelem egymas irant?


27l



2014. nov. 18. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is az utolsóval értek egyet. más emberről nem tudok nyilatkozni, de magamról tudom, hogy nekem nem alakul át, megmarad olyan, amilyen volt.
2014. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Létezik. A "lecsendesült" szerelem is szerelem. Nem csak az a szerelem, ha minden nap egymás ölébe hajtja az embert az érzelem. Áthathatja az egész életét. Az én apósom és anyósom olyan szimbiózisban éltek egymással, hogy két nap különbséggel haltak meg. Anyósom előbb, két nap múlva apósom.
2014. nov. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi választ, lehet, hogy más is írta már ezt.

Én úgy gondolom, hogy nőként mi felelünk ezért az érzésért elsősorban.

8 éve vagyunk együtt a párommal, van egy 3 hónapos kisfiunk.

Tudatosan figyelek arra, hogy szerelmes maradjak:) Néhány naponta átgondolom magamban mennyire is szeretem a másikat, mitől ennyire fontos nekem, miket szeretek benne, vele... Ilyesmik. Ettől olyan jó érzés tör rám mindig, hogy Ő is észreveszi és érdekes módon ilyenkor sokkal bújósabb, jobban szeret:)

Bár szerintem ennél sokkal mélyebb érzelem van már köztünk, szeretet. Meg persze egy kisbaba, aki családdá tett minket és ha akarjuk, ha nem, mindig össze fog kötni bennünket.

2014. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!