Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki csak két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak két tanúval ment házasodni?

Figyelt kérdés

Már hamarosan 10 éve vagyunk együtt a párommal, mem tartjuk fontosnak a házasságot, de babát várok és úgy döntöttünk mégiscsak jobb és könnyebb lesz minden ha összeházadodunk.

Hogy működik ilyen esetben a polgári esküvő? Nem ciki hogy csak mi és két tanú van jelen (párom szülei már nem élnek, az enyéim meg nem érzik úgy hogy egy ilyen esküvő ér annyit hogy eljöjjenek? Ciki ha nem öltözünk ki? Tényleg nincs szükség még gyűrűkre sem?


2014. nov. 17. 13:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Nekem felért egy rémálommal az esküvőm, hányszor kívántam a két tanús egyszerűt...:) Se kiöltözni nem kell, se gyűrű, de azért gondoljátok át, szerintem nem akkora költség egyik sem. Egy ismerősöm egy szép (nem menyasszonyi) ruhában mondta ki az igent, szintén pocakosan. Annyira passzolt hozzá az a ruha, mindenki ámult csak :) Nemesacél gyűrűt vettek, valami potompénzért, szerintem nagyon szépet választottak :) Egy szál virág volt a kezében egy kis dísszel, ennyi volt a "flanc" :) Sok boldogságot nektek :)
2014. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Igazából utálom a felhajtást, szóval nekem tökéletes lesz így 4esben csak nem tudtam vajon mi vagyunk e csak ilyenek :)

A kiöltözést meg azért kérdezem mert nagy hasra már nehéz ruhát találni és nem akarnék kiadni annyi pénzt egy kosztümre vagy alkalmi ruhára amit később úgyse tudnék felvenni :)

Köszi mindenkinek még1x, a jókívánságokat is :)

2014. nov. 17. 14:26
 13/22 A kérdező kommentje:
8as én se értem mert eddig mindig azzal jöttek a szüleim hogy mikor házasodunk már, erre most mondtuk hogy oké esküszünk és erre nem jönnek hanem majd egyszer megünnepeljük valami vacsora keretében... nem értem mi különbség ha eljönnének és utána vacsora de ha nem nem, annyira nem izgat :) Se pénzünk se igényünk nagy esküvőre de ha nekik csak a nagy esküvő az esküvő akkor így jártak :)
2014. nov. 17. 14:36
 14/22 A kérdező kommentje:
A gyűrűt persze majd még meggondoljuk de most annyi pénz kell a babára hogy sajnálnék kiadni rá pénzt és ismerem magamat meg a páromat is, nagyon ritkán hordanánk.
2014. nov. 17. 14:43
 15/22 anonim ***** válasza:
" hanem majd egyszer megünnepeljük valami vacsora keretében" - ez is normális, nem kell ehhez hivatal, megünneplés: egy kedves vacsora a családdal
2014. nov. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekünk is két tanús volt. Nem volt sem zene, sem semmi felhajtás. Mi azért kiöltöztünk, a férjem öltönyben volt, én meg egy vajszínű koktélruha szerűben, de nem volt drága.Egy nagyon pici de elegáns virágom is volt. Gyűrűt vittünk, nekünk az nagyon fontos, mi mindketten hordjuk állandóan. Én nagyon örülök, hogy ilyen volt, a hátam közepére sem kívántam volna nagy esküvőt. Már gyerekkoromban is utáltam a lagzikat, mindig féltem, hogy nekem is túl kell esni ezen, és hálát adok az Égnek, hogy pont olyan férjet találtam aki szintén így gondolta.
2014. nov. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a többi választ, de mi így csináltuk. :) Régóta így terveztük, ellenünkre van a nagy felhajtás, az, hogy most babát is várok, csak az i-re tette fel a pontot.


Dehogy viseltem nagy ruhát, mondjuk még hasam sem volt olyan óriási, de egy szép fehér felsőt vettem, gyönyörűen megállta a helyét egész nyáron mindenféle eseményeken.


Nekem édesapám volt a tanúm, a férjemnek az édesanyja. Plusz egy vendégünk volt: anyukám. :))) Így voltunk öten.


Mondjuk gyűrűnk volt, de nem tudom, kötelező-e. Egyébként SEMMI MÁSUNK sem. Nem volt virágom (ezen mondjuk mindenki ki volt akadva, nem tudom, azért a negyed óráért minek szorongassak egy csokrot, kapok elég virágot a férjemtől egyébként is), nem volt bevonulózenénk (mivel nem volt bevonulás sem), alapvetően nem volt zene (mert annyira rövid volt a ceremónia, hogy nem volt értelme 2-3 perces dalokat hallgatni), nem volt szülőköszöntés (de persze ettől másnak lehet, mi nem akartunk nagy összeborulást-sírást, végignevettük a ceremóniát mindannyian), valamint nem volt gyertyagyújtás, homokceremónia (ezek tőlünk nagyon távol állnak).


Egy jó hangulatú, picike ceremónia volt, és ha százszor újracsinálhatnám, sem csinálnám másként.

2014. nov. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: ja és a gyűrű.

Pont így gondolkodtam én is, mint te. Elmentünk ugyan aranygyűrűt nézni, de lehidaltunk az áraktól. Persze, ne értsd félre, akinek van rá, meg aki éveken át gyűjtögetett, az nyilván vegye meg, dehogy akarom én leszólni. De nekünk máshová kellett most csoportosítani a pénzt. Ebből a megfontolásból nemesacél gyűrűink lettek, szerintem gyönyörűek, az enyémben még kövek is vannak, nem gyémántok, na, de kit érdekel. :) A legtöbben megkérdezik, hogy fehérarany-e, de én nem szégyellem, elmondom nekik, hogy nem, nemesacél. A kettő együtt tizedébe került, mint az arany került volna.

2014. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A gyerekem egyházi házasságot kötött a nyáron. Ott volt fehér ruha, ajándék, lagzi meg ami kell. Onnantól költöztek össze és tekintette mindenki férj-feleségnek őket.

Polgári esküvőt most tartottak, oda csak a két tanút és a szülőket hívták. (Pontosabban azt mondták, hogy nyugodtan mehetünk, ha szeretnénk.)



és a szülők jeés a

2014. nov. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem ciki egyáltalán! Nekünk is ilyen két tanús esküvőnk lesz jövőre! :) Igaz, mi kiöltözünk, öltönybe és én nem tipikus esküvői ruhába, hanem egy rózsaszín hosszú elegáns ruhába! Gyűrűnk is lesz, ahogy volt eljegyzésünk is, ahol ketten voltunk csak, úgy kaptam meg! Az eljegyzési és a jegygyűrűnk is ezüst! Nászutat tervezünk! :) Fénykép is ksézülni fog, de nem hivatásos fényképésszel, és nem tucatszám, hanem csak pár darab kép, egyszerűen, telefonnal fotózva, amit majd később elkészíttetünk fényképpé! :) És a tanúkkal egy közös kis otthoni ebédet is beterveztünk! Mi már több, mint 4 éve vagyunk egy Pár! Eljegyzésünk nyáron volt! Sok boldogságot kívánok, kérdező! :)
2014. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!