Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan aki csak két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki csak két tanúval ment házasodni?

Figyelt kérdés

Már hamarosan 10 éve vagyunk együtt a párommal, mem tartjuk fontosnak a házasságot, de babát várok és úgy döntöttünk mégiscsak jobb és könnyebb lesz minden ha összeházadodunk.

Hogy működik ilyen esetben a polgári esküvő? Nem ciki hogy csak mi és két tanú van jelen (párom szülei már nem élnek, az enyéim meg nem érzik úgy hogy egy ilyen esküvő ér annyit hogy eljöjjenek? Ciki ha nem öltözünk ki? Tényleg nincs szükség még gyűrűkre sem?


2014. nov. 17. 13:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem ciki, egyáltalán. Nálunk a szülők között volt a tanú, szóval ők azért ott voltak. Nem farmerben voltunk, de akár abban is lehettünk volna :) Nem kötelező a gyűrű, de szép dolog, szerintem. Olcsónak olcsó így, és a lényeg, a házasságkötés így is érvényes. Minimál erőfeszítést azért szerintem érdemes tenni, normálisan felöltözni, választani egy gyűrűt, és vidáman menni, felszabadultan, nem kötelezettségtudatból :) Ha már esküvő, lelkileg legyetek díszben :) Sok boldogságot! :)
2014. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Nem.Én vittem a menyasszonyomat is. Na de viccet félretéve. Ebben semmi ciki nincsen. Jól tudod, még gyűrűkre sincs szükség. Szerintem jól gondoljátok. Házasodjatok össze mire jön a baba. Sok boldogságot!
2014. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Magatok miatt sem öltöztök ki? Nem kell a gyűrű, de én nem tudnék és nem is álltam oda farmerban és pólóban, pedig még terhes sem voltam, hogy sürgető legyen. Egy kosztüm vagy szövetnadrág+ing a minimum, már ha igényetek van rá, hogy kicsit is jobban nézzetek ki.
2014. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

Gyűrűk nem szükségesek, és a ruha sem számít olyan értelemben, hogy amíg közszeméremsértést nem követtek el, bármiben összeadnak :)

Semmi sem ciki, a lényeg, hogy ti ketten valóban jól érezzétek magatokat!

2014. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Semmi ciki. Sok boldogságot!

[link]

2014. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%

A legutobbi eskuvomon (mert ugye ez nem az elso:-))) csak ket tanut hivtunk (neki a 4.-ik hazassaga) pont azert mert baromsag kiadni egy kupac penzt egyetlen napert, az elso eskuvom hatalmas volt,Bazilika, tobb szaz ember es az egeszet vegigfeszengtem meg bogtem az idegtol:-)))


Mind a negyen vegigrohogtuk az egeszet, csinaltunk videokat, klassz mulatsag volt;-))))

Persze senki nem hitte el h nem szivtunk elotte,mde sebaj:-))))))


Egyaltalan nem volt kellemetlen h csak ket tanunk van, sot:-))))

2014. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk két tanuval volt az esküvö.


Nem volt semmilyen beszéd, szigorúan csak annyi, amennyi feltétlen szükséges volt a hivatalos részröl.

Nem volt sem zene, sem egyéb felhajtás, de azért a párom öltönyben volt én meg egy kiskosztümben, tehát nem voltunk nagyon kiöltözve, a meglévö ünnepélyesebb öltözetben voltunk.

Gyürünk nem volt - és azóta sincs, de nem is hiányzik, mert úgysem hordaná egyikünk sem, márcsak a munkánk miatt sem.


Nem éreztük akkor sem, meg most sem cikinek, és semmiképpen nem befolyásolta a házasságunkat.

2014. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
80%

Szia!

Mi hasonló helyzetben voltunk, mint ti (mi kb 5 éve voltunk együtt). Szerencsére mindkettőnk szülei éltek (sajnos azóta Anyu és Apu elmentek), így nálunk a szülők és testvérek ott voltak (nagyszülők idősen és betegen a szertartáson nem voltak ott, de fotókat, videókat kértek). Nővérem (nekem) és sógorom (férjemnek) voltak a tanúk.

Egyébként nem értem, mi az, hogy egy ilyen esküvő nem ér annyit, hogy eljöjjenek??? Akkor azért felvetném nekik, hogy oké, lehet nagy lakodalom, DE: AZT MINDIG IS A SZÜLŐK FIZETTÉK!!! Innentől kezdve pedig NEKIK kellene szervezni is! Lehet, hogy bunkó vagyok, de ez felénk így működött. Mivel mi nem akartunk senkit költségekbe verni, maradt a "zártkörű rendezvény". Még a 90+-os mamám is megértette, sőt helyeselte...

A másik: ha úgy is érzik, hogy egy ekkora esküvő nem éri meg, hogy ott legyenek, TE kell, hogy érj annyit nekik!

Minden jót, ne idegeskedj! Sok boldogságot!

2014. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
A polgárink 2 tanús volt, nem öltöztünk ki, nem húztunk gyűrűt sem, 5 perc volt az egész. Nem éreztük cikinek :-) mondjuk nekünk volt egyházi utána pár nappal, az se vokt nagy, csak a szülők és tesvérek voltak ott, lagzi se volt, mondjuk oda kiöltöztünk :-)
2014. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
Második válaszolón besírtam :'DD
2014. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!