Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen válni?

Figyelt kérdés
Nem bizom a férjemben,sajnos emiatt nagyon sokat veszekszünk.Most kiderült hogy terhes vagyok,de nem tudok vele élni tovább!Csak idegeskedek mellette,ami a babának nem tesz jót.Tegnap mondtam neki,hogy költözzön el,de hallani se akar róla.Nem mondtam még neki a babát,mert akkor tuti nem szabadulok tőle.Úgy érzem már nem szeretem,teljesen más lett,én nem ebbe az emberbe szerettem bele.Átbeszéltük ezerszer a kapcsolatunkat,de nem megy együtt és ő nem akarja belátni.Mit tegyek?
2014. nov. 17. 06:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos en sem tudok jobbat javasolni, mint hogy koltozz el te. O biztosan nem fog, igy neked kell lepned ha ennyire nem mukodik a dolog.
2014. nov. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted,de szexuális életet élsz vel? Nem értem.Sztem túl hamar adod fel-Ha megy vele a szex akkor még talán vannak érzelmek.
2014. nov. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%

Nem bízol benne, de azért még dugtatok párszor??

Persze tudom, "védekezés mellett" lettél terhes te is...

És megszülöd vagy elveteted? Meg ha megtartod gondolom sejted, hogy akkor sem fogsz majd szabadulni tőle!

2014. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bízol benne, mi is a kérdés? Az a baj, hogy a baba örökre összeköt titeket.

Azt azért nem ért, ha tudod, kié a lakás. Ha csak a tiéd, akkor nincs kérdés, pakoljon és menjen. Ha az övé, akkor te menj. Ha közös, akkor szívás. Mivel nem tudjuk, miért nem bízol benne én is a párterápiát javaslom.

2014. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%
Én válás mellett döntenék és megmondom őszintén,ha lenne re lehetőségem, megszakíttatnám a terhességet is.
2014. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
66%
Szereted még? Kié a lakás? Miért nem bízol meg benne?
2014. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az fura, nem jó a kapcsolat, de védekezés nélkül szexelsz vele. Szerintem most épp összebalhéztatok, majd holnap más színben látod a világot.
2014. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Hát... Én se bíznék meg benned, ha bejelentenéd hogy terhes vagy és válni akarsz... Vajon akkor ki az apa?


Ha a férjed az apa, akkor jogosan kérdezzük: megy vele a szex, miért kell válni? Egy szerelem se örök.

Ha nem a férjed az apa: akkor hagyd el és ne bonyolítsd tovább az életét.

2014. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A lakás az enyém és nem vagyok r ibanc,kedves 9-es versenyző!!!!!Egy hónapja voltunk együtt.Persze,én is ezen dolgoztam,hogy helyrehozzunk mindent,de rájöttem hogy nem megy.Tegnap teszteltem pozit.Nem tudom miért kell ezért beszólni?Nyilván nem így terveztük,de ha jönni akar,hagy jöjjön.Ellentétben egy-két hozzászólóval,nekem nincs szükségem egy f aszra a fenekemben ahhoz,hogy meg tudjak élni.Van pénzem és van munkám is,saját vállalkozás.
2014. nov. 17. 12:41
 20/24 anonim ***** válasza:
84%
Akkor meg mi volt a kérdés? Hagyd el a párodat, főleg ha a lakás a tiéd, bármikor kiteheted onnan!
2014. nov. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!