Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogy oldjatok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy oldjatok meg az idobeosztast, hogy nektek is jusson a ferjetekbol?

Figyelt kérdés
Kb fel eve volt az eskuvonk, de nem is az a lenyeg, mert mar 7 eve egyutt vagyunk. A Lenyeg az, hogy egesz nap dolgozik 10-12 orakat (reggel8 tol este 8ig). Mikor haza jon persze beszelgetunk, egyutt vacsorazunk stb, de az esti rutin is elveszi az idot. (furdes, eves stb.) Es meg persze az e-mailjeit is megnezi, meg netezik, ugyhogy elmegy az ido hamar. Nem mondhatom neki, hogy egyaltalan ne netezzen csak velem foglalkozzon, mert bar dolgozok nekem tobb idom van es en netezek napkozben. De nekem annyira hianyzik napkozben, hogy alig varom, hogy hazaerjen. Es bar foglalkozik velem, beszelgetunk stb. valahogy akkor is kevesnek erzem. Nagyon szertjuk egymast es igyekszunk is foglalkozni egymassal, de ilyen keves idot, hogyan lehet beosztani. Jah es szabadnapja sincs, mert azon masod allasa van. :( Ami kell mert hazra gyujtunk. Tippek? Vagy varjam ki, hogy meglesz a haz es akkor kevesebbet fog dolgozni. Az kulonben biztos, mert kulfoldon vagyunk es megyunk haza, ha meglesz a penz.
2014. nov. 15. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Attól függ mennyi idő, míg összejön a pénz a házra. Egyénként, ha másodállás nélkül is össze tudnátok szedni a pénzt, akkor lehet érdemes lenne azt választani a kapcsolatotok érdekében.


Mi értelme lesz egy háznak, amikor már nem is fogjátok jóformán ismerni egymást?

2014. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ne haragudj, de gondoltál már rá, hogy esetleg te átvedd a többletmunka egy részét, ne rá háruljon minden? Elég szomorú szerintem, hogy "kell", mert házra gyűjtötök, de ezért csak ő dolgozik napi 2-4 órával többet és még hétvégén is, te meg semmit. És utána még neked sír a szád, hogy nincs elég időtök egymásra...
2014. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Az esti rutint használjátok ki együtt. Közös vacsi, közös fürdés, néha kis gyertyafénnyel feldobva.
2014. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajj de kis gonosz a masodik. Nekem 3 allasom van. Vagyis reszmunkaidos allasok 2 db es egy teljes idos, meg midnent elvallalok en is ami jon. Neki muszaj ennyit dolgoznia vagy kirugjak mas munkahely meg nincs + a masodallas a lakas fejeben van. Azert mer egy csaladdal lakunk, akinek en dolgozok. O meg csak ugy ingyen itt lakik velunk, amiert szabadnapjan dolgoznia kell nekik. Szoval muszaj es nem azert dolgozik ennyit mert en lusta vagyok. Ha tudok a hazkorul segitek, de nem tudjuk a funyirot ketten tolni. Szoval koszi a szemetkedest, de nem vagyok lusta es nem kenyszeritem dolgozni. Mind a ketten sokat dolgozunk csak en ossze vissza vagyok rangatva par orara ide par orara oda. O meg egyben ledolgozza. De kis szemetek tudnak lenni az emberek. :(
2014. nov. 15. 16:20
 5/10 A kérdező kommentje:
+ a masodiknak irom, hogy nekem soncs egy szabadnapom sem. Csak 1-2 oram napkozben.
2014. nov. 15. 16:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kösz, hogy így utólag ideböfögöd az információk felét. Nem szemétkedett, hanem abból, amit a kérdésben kiírtál logikusan következett a második hozzászóló kérdése.

Hogy ne legyek off: ezt az időszakot valahogy bírjátok ki. Úgy tűnik, hogy időt egyedül az alvás megspórolásából tudnátok szerezni, de akkor meg nem fog menni a munka. Kitartás.

2014. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kerdesben ott van hogy dolgozok en is.
2014. nov. 15. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésben azt írtad, hogy te is dolgozol, de neked több időd van. Ebből logikusan arra következtet az ember, hogy normálisan 8 órában dolgozol.
2014. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem azert, de no letemre a 8 ora nem is lenne eleg? Ki vezeti a haztartast, ha en dolgozok tobbet es O kevesebbet. Ki ad neki enni? O nem tud megcsinalni semilyen hazimunkat, de sztem egy hapsinak nem is kell vagyis segitsen, de nem az O dolga. Igy is ejjel fozok es mossok stb. Gonosz emberkek. :(
2014. nov. 16. 10:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel írtad hogy másik állást nem tudtok szerezni, ezért kénytelenek vagytok most így élni ideiglenesen. Közben persze résen kell lenni és ha nagyobb zavar támad a kapcsolatban, akkor akár azt a döntést is meg kell hozni hogy eddig tartott a pénzgyűjtős időszak, ennyi pénzzel térünk haza, máskülönben szakítás lesz a vége. Addig is osszátok be jól azt a kevés közösen töltött időt. Jó ötlet a korábban írt közös főzés és közös fürdés. Lehet kompromisszumot is kötni, egyik este nincs főzés, se internet csak ti ketten, másik nap meg mehet a netezés is.
2014. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!