Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? A többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lenn.

Figyelt kérdés

A férjem keményen dolgozik, szinte csak dolgozik. Kb 5 éve nyomja ezerrel, előtte azért láttuk is néha...2 gyerek, 15 év ismeretség, 12 év házasság.

A férjem sohasem játszik a gyerekekkel, amikor hazajön, eszik, tv-t néz, aztán melózik tovább a gépén. Én miatta nem tudok normális munkahelyet találni, mert ő nem megy szabira, táppénzre, olyan a munkája hogy még külföldről is hazahívták a nyaralásunkról 1 napra, mert nélkülözhetetlen volt. Sokat kell emiatt nyelnem, de egyébként jó ember. Viszont amikor lehetne egy kis szabadideje azt tv nézéssel henyléssel tölt. (sokat kirándulunk, közben folyton telefonál...álladóan a fülén a telefon...)A legnagyobb fájdalmam hogy a gyerekek ezt már megszokták, és hiába van itthon állandóan engem ugráltatnak....anya így..anya úgy...apa mintha nem is lenne. Szinte semmi kapcsolat köztük.

Egy story: Tegnap begörcsölt a talpam, és viccesen egymásra csavarodtak a lábujjaim. Mondtam a családnak hogy nézzétek már a lábujjaimat hogy összetekeredtek! Mosolyogták vicceskedtek, én meg szenvedtem, és mondtam a férjemnek hogy nyomkodja már meg, és mikor hozzá ért a lábamhoz a fiam (5 éves) visított hogy ne bántsd az anyát!!!! Mert ugye én közben kínlódtam a görcstől. A férjem rámförmedt hogy mikor Ő nincs otthon akkor én mindig ellene beszélek a gyerekeknek,és hogy nyalom a fiúnk fenekét, anyámasszony katonája lesz belőle. :( Megsértődött és befordult az ágba és elaludt.


A sztoryt azért meséltem el, mert én utána odamentem hozzá és mondtam neki hogy nem én vagyok az oka annak hogy a gyerekek nem ismerik őt, hanem az hogy nem törődik velük. Kiosztott hogy szar feleség és anya vagyok...azóta nem szóltam hozzá, nagyon megbántott és elgondolkodtatott...mindenen...mit gondoltok?


2014. nov. 13. 09:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%
Hát ezt a házasságot, nem nagyon hiszem, hogy megmentené egy részmunkaidős állás. Kivéve akkor, ha inkább a férj dolgozna 4 órában :)
2014. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hogy ti milyen roszindulatuak vagytok... a lábujjgörcs csak egy példa volt....A fiam reakciója a lényeg benne..szánalmas vagy....

Rengeteg munkám van nekem is. A gyereknevelés háztartás (nincs bejárónőm, nem vet fel bennünket a pénz...van hová tenni adni sajnos). Csak én magam osztom be az időmet 4 órában bejelentett munkám van, + maszekolok itthon....(szépségipar)

A férjem csak a kölkökel nem foglalkozik. Velem igen. Nem csal meg. Minden rendezvényre elhív, kirándulások céges dolgok...de a gyerekeket mindenből kihagyjuk. Hétvégén együtt edzünk és mozizunk. A szex is rendben.. Iszonyú rossz indulat halmozódott itt fel midenkiben. Annó mikor kismamaként voltam itt sokkal normálisabbak voltak az emberek.


Igenis azt állítom hogy vannak olyan emberek akik bátorításra szorulnak. A férjem eltakart álarca mögött egy félénk határozatlan és gyámoltalan ember, aki fél kimutatni az érzéseit...mert otthon az nem volt szabad.

A barátnőm pedig egyetlen okkal magyarázta mindig a férjem mellett voksolást: Nagyon szeret minket, és nem akarja hogy lelépjek. A házasság híve. Azé hogy megbeszéljük a problémát és értsem meg a férjem. Őt is sokan támadjál emiatt. Én büszke vagyok rá hogy olyan barátnőm van aki a javamat akarja.


Szégyellje magát itt mindenki aki a szememre veti hogy milyen ember vagyok...nem is ismertek. Volt egy szitu. És egy kérdés. Ezt kellett volna boncolgatni. De ti belementetek abba hogy ilyen meg olyan hülye vagyok amiért ezt hagyom mert nekem a kényelem...ja persze...fogalmatok sincs semmiről.

Ha elhagynám a páromat akkor összeroppanna...ő is és én is. Ez tuti. Segítenem kell neki...tanultam pszichológiát.


A segítségetek fabatkát sem ér. Csak csámcsogtok más bajain. És ez jó ugye? Gratulálok.


Azoknak akik megoldást próbáltak találni a problémára azoknak köszönöm! A többiek meg elmehetnek a p...ba. Szevasztok. Van nekem ennél jobb dolgom is.

2014. nov. 13. 11:00
 23/29 anonim ***** válasza:
77%
Annak nagyon örül szerintem mindenki ha nem itt nyavalyogsz a baromságaiddal, ha annyira oké minden a férjeddel, akkor az egész kérdésed kamu volt és nem akarnál elköltözni tőle! Szerencse, hogy nem járnak általában ide ilyen hülye pi.csák. Mindenki teljesen normálisan válaszolt neked és próbált segíteni, te pedig mindenkit csak leugatsz.
2014. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem kell segítség, nem értem hogy miért írsz ide. A férjed körömszakadtáig véded, miközben előtte leírtad hogy milyen rossz vele és nem bírod már. Akkor mit is akarsz?
2014. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
66%
És milyen jó lehet a gyerekeiteknek, ha mindenből kihagyjátok őket, saját bevallásod szerint, biztosan boldog felnőttek lesznek. Eszembe sem jutna a férjemmel kettesben kirándulgatni, a gyerekek nélkül. Ha ezt akarnám, akkor nem csinálnék gyereket.
2014. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj, de a kommentjeid nincsenek összhangba a kérdéseddel. Senki nem támad, szimplán a kérdésedre az emberekbe ezek a válaszok fogalmazódtak meg. Akkor nem jól írtad ki a kérdést. Ha a nagyobb gyerek sulis, akkor már rég látnod kellett volna, hogy a férjed nem minta apa. Én igazán híve vagyok a gyerek mellett is legyünk kettesben elvnek, de azt Te is tudod, hogy nem normális mindenből kihagyni a gyerekeket. A kérdés az, a férjed miért nem akar a gyerekeivel lenni? Erre nem magyarázat az, hogy mert az apukája is ilyen. Pont azért kéne tudnia, hogy mekkora fájdalmat okoz ezzel a gyerekekkel. Mi van akkor ha szervezel valami családi programot? Én elhiszem, hogy fontos pozícióban dolgozik, de azt nem, hogy állandóan csörög a telefonja. Hogy nincs két óra amikor nem. Ha meg tényleg ennyire nem érdeklik a gyerekek és meg se tudod Vele beszélni, akkor fogadd el, hogy szültél magadnak két gyereket.
2014. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
49%
Elmesélet itt a családi "sztory"-t, aztán ha valaki veszi a fáradtságot, hogy tanácsot adjon, leoltod. Gondolom otthon nem mered ezt a stílust nyomatni, mert helyre lennél rakva.
2014. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem otthon is ezt a stílust nyomatja, ezért nem jár haza apuci, mert ugye a történet elején még ez volt a helyzet............aztán lett finomítva a "minden hétvégén együtt edzünk, mozizunk" verzióra.
2014. nov. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
:) :) :) :)
2014. nov. 14. 13:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!