Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? A többi lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A többi lenn.

Figyelt kérdés

A férjem keményen dolgozik, szinte csak dolgozik. Kb 5 éve nyomja ezerrel, előtte azért láttuk is néha...2 gyerek, 15 év ismeretség, 12 év házasság.

A férjem sohasem játszik a gyerekekkel, amikor hazajön, eszik, tv-t néz, aztán melózik tovább a gépén. Én miatta nem tudok normális munkahelyet találni, mert ő nem megy szabira, táppénzre, olyan a munkája hogy még külföldről is hazahívták a nyaralásunkról 1 napra, mert nélkülözhetetlen volt. Sokat kell emiatt nyelnem, de egyébként jó ember. Viszont amikor lehetne egy kis szabadideje azt tv nézéssel henyléssel tölt. (sokat kirándulunk, közben folyton telefonál...álladóan a fülén a telefon...)A legnagyobb fájdalmam hogy a gyerekek ezt már megszokták, és hiába van itthon állandóan engem ugráltatnak....anya így..anya úgy...apa mintha nem is lenne. Szinte semmi kapcsolat köztük.

Egy story: Tegnap begörcsölt a talpam, és viccesen egymásra csavarodtak a lábujjaim. Mondtam a családnak hogy nézzétek már a lábujjaimat hogy összetekeredtek! Mosolyogták vicceskedtek, én meg szenvedtem, és mondtam a férjemnek hogy nyomkodja már meg, és mikor hozzá ért a lábamhoz a fiam (5 éves) visított hogy ne bántsd az anyát!!!! Mert ugye én közben kínlódtam a görcstől. A férjem rámförmedt hogy mikor Ő nincs otthon akkor én mindig ellene beszélek a gyerekeknek,és hogy nyalom a fiúnk fenekét, anyámasszony katonája lesz belőle. :( Megsértődött és befordult az ágba és elaludt.


A sztoryt azért meséltem el, mert én utána odamentem hozzá és mondtam neki hogy nem én vagyok az oka annak hogy a gyerekek nem ismerik őt, hanem az hogy nem törődik velük. Kiosztott hogy szar feleség és anya vagyok...azóta nem szóltam hozzá, nagyon megbántott és elgondolkodtatott...mindenen...mit gondoltok?


2014. nov. 13. 09:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%
Igen, normális vagyok, mert én nem tenném ki ennek a gyerekeket. Mondom, a lehetőségek elhangzottak, csak nem akarod meghallani mert kényelmesebb neked az amiben vagy.
2014. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Nem kényelmes...a gyerek érdeke és kötelessége hogy iskolába járjon.
2014. nov. 13. 10:10
 13/29 A kérdező kommentje:
Mert te gondolom válnál...ugye? Meg bemakacsolnád magad...Őt is meg lehet érteni. Nyomás a munkahelyén, szar gyerekkor, szülői segítség hiánya, megfelelési kényszer....ha ismernél minket, először ő lenne neked szimpatikus, később amikor már jól ismered akkor mutatná meg a hibáit. Nálam rögtön előjönnek az én hibáim. Ő az a típus aki egy maszkot vesz fel, eljátszik egy szerepet...aztán mikor jönnek a problémák, mert jön az élet bármely területén, leveszi az álarcot és akkor jön elő az igazi énje. A barátnőm akivel 8 éve ismerjük egymást mindig amikor panaszkodtam mindig a férjem mellé állt. Mindig megértésre ösztökélt. Nemrégiben látta csak meg hogy honnan gyökeredzik a probléma. De sajnos megoldást ő sem talált. A válásnak nem vagyok a híve. Ha egyszer összeházasodtunk azt csak egy "valaki" választhatja szét...és az nem ember...
2014. nov. 13. 10:15
 14/29 anonim ***** válasza:

Én első körben elköltöznék 1-2 hétre vagy hónapra, albérletbe, hogy tudja hogy ez most komoly. Amit onnantól tenne az határozná meg, hogy hova tovább.

A vallást nem keverem ide, mert kétlem hogy valaki csak azért maradna a férjével és tenné ki a gyerekeit szenvedésnek, mert valami vallási dogma ezt követeli meg. Ilyet jóérzésű ember nem csinál.

2014. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Azert a te stilusod is meger egy miset. Szerintem megerdemlitek egymast. Te valasztottad, o hozza a penzt, te meg hallgatsz eleted vegeig mert a gyereknek biztos ez az erdeke.., a penz meg ugye nyilvan nalatok elsobbseget elvez ahogy olvasom. Hat igy jartal, ezt az eletet valasztottad!
2014. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%

"A férjem keményen dolgozik"

"Én miatta nem tudok normális munkahelyet találni"


Talán az a nagy bajod, hogy nincsen munkahelyed!

Ő kidolgozza értetek a belét, amíg neked az az összes "problémád", hogy "nézzétek már a lábujjaimat hogy összetekeredtek"

2014. nov. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
14%

"A barátnőm akivel 8 éve ismerjük egymást mindig amikor panaszkodtam mindig a férjem mellé állt."


Basszus! Még a saját barátnőd is a férjedet védi.

Úgy tűnik, hogy leginkább benned van a hiba!!!

2014. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is agyadra ment a sok szabadidő. Menj el részmunkaidőben dolgozni, jót fog tenni.

Apukának meg egy tasli, aztán kezébe adni a kölykét, elmenni kikapcsolódni.

Nem bonyolult dolog a házasság, ha nem bonyolítjátok túl.

2014. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
88%
Neked amúgy mi a kérdésed? Mert igazából már minden lehetőséget kizártál, amit lehetne tenni. Az első és a legfontosabb az lenne, hogy leülsz vele megbeszélni azt, hogy ez így nagyon nem jó, sem neked, sem a gyerekeknek, sőt még a férjednek sem jó. Vagy tényleg munkamániás, vagy simán csal téged. Lehet, furcsa neked, hogy rögtön a megcsalás jut eszembe, csak már nem egy esetet láttam, ahol a borzasztó sok munka az inkább a szerető ágyában volt és nem a munkahelyen. Azt azért te sem gondolhatod komolyan, hogy csak azért, mert ügyvezető, majd semmilyen örömöt nem akar magának? Otthon nem boldog, ez evidens, neked meg konkrétan a talpadhoz sem akar hozzáérni. Igen, ilyenkor az emberek válni szoktak, mert te is csak az idődet pazarlod egy olyan emberre, aki egyáltalán nem törekszik arra, hogy boldog legyél. Ha a pénz, amit haza hoz neked megéri, ebben a felállásban, akkor pedig nincsen kérdés, sok nő van , aki bevállalja a szar házasságot a pénz miatt.
2014. nov. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes vagy. Felteszel egy kérdést, idegenektől vársz megoldást egy családi problémára. Majd amikor ezek az idegenek, arra támaszkodva amilyen infókat megadsz, választ adnak, egyből véded a férjedet, meg hogy mi nem ismerünk titeket. Valóban nem. Nem tudom mennyi idősek a gyerekek, ja látom, az egyikük 5, de szerintem dolgoznod kéne. Akkor a férjed sem érezné úgy, hogy az Ő vállát nyomja a család eltartása. Meg szerintem Neked se ártana. Legalább részmunkaidőbe. Hidd el, sokan nevelünk gyereket munka mellett, akár egyedül álló anyaként, megoldjuk a betegséget, a szünetet mindent. De ha Neked így kényelmes, akkor viszont ennek a kényelemnek ez az ára.
2014. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!