Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg tudtátok-tudnátok bocsájta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudtátok-tudnátok bocsájtani a megcsalásos hazugságot?

Figyelt kérdés
Nemrég bevallotta a férjem,hogy egy évvel ezelőtt lefeküdt egy fiatal kiscsajjal. Házasok vagyunk, három gyerekünk van. Én eddig maximálisan bíztam benne, biztos voltam a hűségében. De megcsalt, ezt még meg is bocsájtottam..(én is hibás vagyok..) de a hazugságot,hogy egy éven át nem mondta el, nem tudom megbocsájtani!!Próbálom, de egyszerűen nem megy!! Egy házasság hogy tud így működni hosszú távon?? Köszönöm, ha írtok!!

2014. nov. 11. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Én nem hiszem, hogy működhet még egy házasság hosszú távon a megcsalás után. Ha működik, az már egy másik típusú kapcsolat. Vagy érdek tart titeket össze, vagy az önámítás, hogy megbocsátottad, nem is számít a dolog.. de valójában normális értékrendű ember nem tud a szívével megbocsátani ilyesmit, max az eszével. Csalódtál, és ezt semmi nem fogja meg nem történtté tenni. Egy idő után biztos feldolgozod, ha vele akarsz maradni, de ő már nem ér annyit a szemedben, mint egykor. Akkor is, ha úgy érzed, te is hibás voltál, ő futott más karjaiba. A kapcsolatotok örökre megváltozott. A bizalom sosem lesz a régi. Már csak aközött tudsz választani, hogy elfogadod a változást, és így élsz vele tovább, bizalom nélkül, vagy kilépsz a dologból.
2014. nov. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%

Bolhából ne csinálj elefántot, és ne keress magadnak olyat, amit unalmadban keresel:)


Megbocsájtottál, akkor megbocsájtottál. A jővőt építsd, ne a multon keseregj. Hibáztál és?

2014. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

"De megcsalt, ezt még meg is bocsájtottam, de a hazugságot,hogy egy éven át nem mondta el"

Hogyan bocsájtottad meg a csalást, ha egy évig nem tudtál róla?

Ha érzem, hogy én is bünös vagyok,akkor lehet megbocsájtanék.

2014. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én többet nem tudnék úgy egy férfi mellett lenni, hogy tudom, hogy miközben mellettem volt, egy másik csajt kefélgetett és utána jött haza hozzám.
2014. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Azóta is csal, ne legyen kétséged. Aki egyszer rákap a bűn ízére, az nem fog leállni. És ezt most komolyan mondom.
2014. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy bocsájtottam meg,hogy szeptemberben mondta el. Egy éve történt és tudom,hogy hibás voltam én is valahol..ezért a megbocsájtás..bár nem felejtem el . De ha akkor elmondja,lehet hogy más a helyzet. De egy éven át elhallgatta, ez a fájó!
2014. nov. 11. 21:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kettőn áll a vásár kérdező, ezt ne felejtsd el. Te hibásnak tartod magad... Miért is? Pisztollyal kényszerítetted hogy feküdjön le egy másik csajjal? Vagy bárki kényszerítette?

Ugyan már!

Lehet hogy volt hullámvölgy a kapcsolatotokban, de kérdem én melyikben nincs?! És akkor arra az a válasz hogy a férj gyorsan lekoccol és keres magának egy alkalmi partnert?

Ha hullámvölgy volt a házasságotokban akkor, neked miért nem fordult meg a fejedben hogy megcsald? Miért nem tetted meg? És ő pedig miért tette meg? Hmmm....????!!!!

Nézd, ahol az egyik fél félrelép ott már baj van. Ott vége a feltétlen bizalomnak.

És a kérdésedre válaszolva, nem, nem tud működni hosszú távon így egy kapcsolat. Mert elfelejteni nem tudod, megbízni 100%-osan többé már nem tudsz benne. Folyton azon fogsz kattogni hogy most igazat mondott-e, most nem csalt-e meg stb.


Te tudod, te életed. Én biztos nem élnék így s férjemmel ebben a tudatban.

2014. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Hiba volt megbocsájtani. Nyugodj meg, újra meg fogja tenni.
2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Hozzam ezek utan egy ujjal sem erne, az biztos. Nem tudom hogy vagy kepes nem undorodni tole ezt tudva, de a te dontesed termeszetesen.


Az azert tuti, hogy aki egy ilyen dolgot egy even at (!!!)elhallgat - amihez jo vastag bor kell a kepere - annak nagy esellyel nem ez az utolso/egyetlen hazugsaga.

2014. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ha én nem megyek félre amikor gond, probléma adódik, vagy csak úgy, akkor ő se tegye. Se a megcsalást, se a hazugságot nem bocsátanám meg. Undorodnék tőle ezek után, hozzáérni nem tudnék. Bizalom nullára süllyedne, hatalmasat csalódnék, és ki is ábrándulnék belőle, és ez nem változna meg. Úgyhogy nem lenne semmi értelme tovább folytatni. Menjen szexeljen akivel akar, de én többet be nem engedem, se az ágyamba, se az életembe, se a szívembe.
2014. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!