Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Még mindig az exét szereti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig az exét szereti?

Figyelt kérdés

A vőlegényemnek volt egy botrányosan hisztis exe. 3 évig náluk lakott. Összeveszett és összeverekedett a párom anyukájával, szórta a pénzt, ha rájött a dili, sikított, és le kellett fogni, mielőtt kárt tesz valamiben, vagy magában. Ok nélküli rohamok voltak.

Most a párom egyik barátjával él, néha beszélnek, de nem gyakran.

Nekem a párom mondta, hogy nem akar még egyszer hisztis nőt, tehát ha olyan leszek, mint az exe, nem vár három évet, hogy hátha megváltozom.

Nem szoktunk veszekedni, csak nagyon ritkán. Nem vagyok hisztis típus.

Nyáron lett volna az esküvőnk, csak egyikünknek sincs munkája, ezért elhalasztottuk a következő nyárra. Inkább spórolunk még.

Erre az összes barátom mondja, hogy a "nincs pénz", csak a fedősztori, szerelmes az exébe, és vissza akarja kapni.

De ő szakított vele, mert már nem bírta elviselni. Meg a csaj férjhez ment.

Ha találkozunk is vele, tök természetesen viselkedik, nem úgy, mint aki szerelmes.

Amikor kérdeztem, megkaptam, hogy ne legyek hülye.

Mások szerint tuti szerelmes, ha neki megengedte, hogy raplizzon, nekem meg nem.


Tényleg szerelmes lehet az exébe?


2014. nov. 10. 17:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Remélem ez most csak átmeneti elbizonytalanodás volt a részedről :) Mert leírásod alapján teljesen egyértelmű, hogy téged szeret a párod. Ha meg nincs pénz esküvőre akkor nincs pénz, jövőre is meg lehet azt tartani. Ne foglalkozz a rosszindulatú emberek baromságaival, csak kettőtökkel!
2014. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!