Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez lehet kezdeni, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez lehet kezdeni, ha így "átvert" a férjem?

Figyelt kérdés
Fiatalon jöttünk össze, ő orvosnak tanult, én az egyetem mellett dolgoztam, hamar összeköltöztünk, aztán jött a közös kassza, máshogy nem működött volna. Én munkába álltam, ő még mindig tanult. Most végzett, de nem akár dolgozni, mert fél, és mert megélünk az én fizetésemből. Én gyereket szeretnék, ő is, de úgy érzi nem elég érett még rá. Szeretem, de kihasználva érzem magam. Jogos? Mit tegyek? Úgy érzem, ő is szeret, nem szándékosan használ ki, csak lustaságból, vagy nem tudom.
2014. nov. 8. 22:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%

Orvosit végzett, és nem megy dolgozni,mert fééél???

B@sszus, ilyet még nem halottam, ezért kár volt tanulni, 8 osztállyal is lehet munkanélküli!

Egy fizetésből, a tiédből nem fél megélni? na, szerintem nem is annyira hülye, van esze a pasinak....én ultimátumot adnék neki, max 2 hónap, aztán kalap-kabát!

2014. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
62%

"Éppen ezért maga is felismerheti a problémáját és tehetne ellene szakember felkeresésével"


Nyilvánvalóan nem érted az efféle problémák gyökerét és működését, különben nem írtál volna olyat hogy saját maga intézkedjen ebben. Itt a párjára is nagy szükség van, aki mellette áll, segít neki szakembert keresni, lelki erőt ad neki, elkíséri. Leírta az OP hogy fél az illető, ez szociális fóbiára utal amit NEM lehet egyedül megoldani, nem lehet rábízni az illetőre. OP kezdjen el szakembert keresni, ne itt posztolgasson, mert azzal nem jut előre.

2014. nov. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát, ez egy hasznos tanács :-) nehéz lesz megvalósítani, de talán működhet. Köszönöm!
2014. nov. 9. 08:51
 24/25 anonim ***** válasza:
75%

Írták, hogyha orvos, akkor saját maga is láthatná a dolgokat és megoldhatná. Ez tévedés. Ha már valóban kialakult mentális betegsége van vkinek, bár én még nem lennék ennyire biztos benne az ember saját magát illetően kb. minden esetben vak. Ez az egyik, az hogy orvos erre a vakságra még inkább rátesz. Szerintem itt mindenki tapasztalt már hasonlókat, hogy gondja volt, de magától észre se vette, továbbá nem is hitte el magáról el, amíg vki nem segített nekik.

A másik, tudja ugyan magát gyógyítani, élő példa vagyok rá, én is sok félelemből gyógyítottam magam ki..., de ahhoz el kell jutnia odáig az embernek, hogy felismerje/elfogadja a félelmeit. Ezt egy pasinak, ha mondja is sokkal nehezebb. Elfogadni azért kell tudni, mert csak utána lehet kezelni.

2014. nov. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, érdemes-e.. amíg a szakemberét fizeted, csak időt nyer. Te meg vesztesz, és továbbra is ölöd az őzikébe a pénzt. Én megmondanám, hogy vagy visszafizeted amit eddig beléd szórtam, és fel is út, le is út, vagy most 10 évig t tartasz el engem.

Vagy kipróbálhatnád, hogy kirúgtak, na most mi legyen.

2014. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!