Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mihez lehet kezdeni, ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez lehet kezdeni, ha így "átvert" a férjem?

Figyelt kérdés
Fiatalon jöttünk össze, ő orvosnak tanult, én az egyetem mellett dolgoztam, hamar összeköltöztünk, aztán jött a közös kassza, máshogy nem működött volna. Én munkába álltam, ő még mindig tanult. Most végzett, de nem akár dolgozni, mert fél, és mert megélünk az én fizetésemből. Én gyereket szeretnék, ő is, de úgy érzi nem elég érett még rá. Szeretem, de kihasználva érzem magam. Jogos? Mit tegyek? Úgy érzem, ő is szeret, nem szándékosan használ ki, csak lustaságból, vagy nem tudom.
2014. nov. 8. 22:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem nevezném átverésnek, de megmondod neki, hogy vagy elmegy dolgozni, vagy elmegy a p.csába.
2014. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Rohadt jól beválasztottál.Majd hülye lesz dolgozni, ha eltartod. És még ezek után te gyereket is akarsz?
2014. nov. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%

Attól függ, mit szeretnél:


1.) Ügyvédhez mész, és megbeszéled vele, hogyan követelheted rajta azt a pénzt, amit egyoldalúan befektettél a kapcsolatotokba. És természetesen válás.


2.) Vagy ha ez így neked oké, akkor tartsd el a nyugdíjig.


"de nem akar dolgozni, mert fél"


Ez milyen jó szöveg! Nekem is kéne valaki, aki ezt beveszi, és eltart.

2014. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
Fééél??? :) Mitől, a munkától? Ez ám a férfi, nem semmi!
2014. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Eddig nyilván természetes volt, hogy nekem van több bevételem., ő a közös jövőnkért tanult. De most úgy illene, hogy ő is dolgozzon, félretegyünk egy kis pénzt, aztán én nyugodtan mehessek babázni, és egy kis ideig rajta legyen az anyagi felelősség nagyobb része. Ezt terveztük,.
2014. nov. 8. 22:45
 6/25 A kérdező kommentje:
Tehát jogos elvárás, hogy ő is dolgozzon, és ha erre nem zudom rábeszélni, akkor hülye voltam, hogy évekig ennyit fektettem a kapcsolatba?
2014. nov. 8. 22:49
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Igen.
2014. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kérdező, sajnos hülye voltál.


Mi az, hogy nem akar dolgozni, mikor végzett orvos? Én még ilyent nem is hallottam!


"Rugdosd át" a kezdeti félelmein, vagy lépj le.

2014. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek tanult, ha nem akar dolgozni??
2014. nov. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne úgy fogd fel, hogy hülye voltál. Szeretted, bíztad benne, ő hazudott neked. De tudomásul kell venned a helyzetet, és döntést hozni, hogy megéri-e így is ez a kapcsolat.
2014. nov. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!