Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ma reggel a férjem elment 120 km.-re(oda_vissza) egy másik városba intézni valamilyen ügyet.

Elindult kb.már 6 óra elõtt.En felhivtam kb. 9 óra elõtt,mondta itt lesz max. 10 óra elõtt.Fogtam magam felöltöztem és elmentem a piacra és vásárolni.Hivott többször,de én nem hallottam,mivel a táskámban volt a telefon(eléggé halk és nagyon zajos a hely).Amikor fizettem a kenyérért,akkor jött egy sms,hogy nem tudott bemenni a lakásba,mert a kulcsot nem vitte magával és a garàzs ablakàt betörte,hogy be tudjon mászni(szomszédtól kért létrát).Akkor már uton voltam és neki állt feljebb,hogy nem tudott bejönni.Azt tudni kell, hogy rendezetlen ember és nem tudom megváltoztatni.A kulcsait,dolgait mindig elhagyja vagy sohasem teszi a helyére.Az ajtó mellett van kulcstartó,normális emberek odaakasztják fel, õ nem dobálja össze-vissza.Most is a könyvespolcon a nappaliban találta meg.

Egyébként bármi van, bármilyen hibát csinál,állandóan az én fejemra háritja.Nem tanul a hibáiból.Mit kezdjek vele,hogyan tegyem rendezettebbé, már nem birom.

Most is én vagyok a hibás,mert nem vettem fel a telefont!


2014. nov. 6. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen így is lehet mobdani h tanítom magam, de elég agyhalottnak érzem magam emiatt:/
2014. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én kifizettetném vele az ablakot, és ha az enyém a felelősség, rendben, de ahhoz hatalom is jár, és elkezdeném korlátozni, mint egy gyereket.
2014. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérező, egyikőtöknek sincs, és mindkettőtöknek van, ez egy tök uncsi, tök hétköznapi párkapcsolati konfliktus... és akkor ő elfelejtette, és akkor ő nem vette fel, és akkor ő...

Képzeld, mi a múltkor a rántás-készítésen vesztünk össze, leordítva egymás fejét... és az egyikünk jobbra, a másikunk balra vonult duzzogni... aztán 2 óra múlva már visítva röhögtünk az egészen...

Igen banyek, te vagy a hibás, hogy nem vetted fel a telefont, meg ő is a hibás, hogy otthon hagyta a kulcsát... és? Legközelebbre tegyetek valahova egy pótkulcsot, és kész - csak ne a lábtörlő alá, mert ott mindenki megtalálja...

2014. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!