Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságok fele válással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságok fele válással végződik. A maradékot a gyerek és/vagy a pénz tartja össze?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak az.
2014. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Vagy a szentlélek, igen. :D
2014. nov. 1. 09:26
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Vagy szimplán a megszokás, de én a környezetemben szerencsére láttam példát őszinte, szereteten alapuló kapcsolatokra is. Van ilyen is, csak a jó házasságok nem kerülnek reflektor fénybe.
2014. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem, de természetesen van olyan, amit tényleg ezek tartanak össze.


Emellett manapság egy gyakoribb a házasság nélküli kapcsolat, akár gyerekkel is. Ezekről sokkal kevesebb statisztika van.

Annak ellenére, hogy szeribtem fo tos a hazasság, sokaknak nem. És ha egy ilyen kérdést nezünk fontos lenne ezeket a kapcsolatokat is számba venni.. Mert véleményem szerint nem megy szét az olyan házasságok és kapcsolatok összeségének fele, ( kapcsoatokra ugy gondolok, amik felérnek egybházassággal ( közös kassza, közös lakás gyerek,nteht a nem csak 20évesen összebűtoroztak kapxsolatokra értem )

2014. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Miért szerinted akkor mi kellene?

Élettársi kapcsolatokban sem rózsás minden. Akkor talán soha senkinek senkivel nem kell többet összejönni vagy mit gondolsz?

2014. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Sok minden összetarthatja. A legjobb esetben az, hogy tök jól megvannak a házastársak, ilyen is van. Aztán összetarthatja még az általad is említett gyerek, sok szülő nem szeretné otthagyni a saját gyerekét és csak kéthetente találkozni vele, a pénz megint fontos, ott, ahol az egyik, vagy akár mindkét fél nem tudná egyedül fenntartani magát. Ezeken kívúl még sok más ok is lehet, magánytól való félelem, nem akar új párt keresni, rengeteg jól bejáratott dolog lehet a házasságban, amit nem akar odadobni egyik fél sem. A válás előtt mindig mérlegelni kell, mert minden nem tökéletes egyetlen házasságban sem, ha már több a negatív, mint a pozitív, akkor szoktak válni.
2014. nov. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem a hazassagoknak és a hosszú kapcsolatoknak is a megértés, a megfelelő tolerancia, a pénz, a sex az alapja. Ami viszont összetartja azt, az a megfelelő, őszinte kommunikáció -a tisztelet mindkét fel részéről!


Amikor egyszer azt érzi az ember, hogy ez nem az a rózsaszín felhős hűde nagy szerelem! Amikor annál sokkal többet, vagy masabbat érez az ember.. Na, az az összetartás alapköve :)

2014. nov. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
Valahogy így. :( De tegyük hozzá azt is, hogy sok házasság a megalapozatlan kapcsolat miatt megy tönkre.
2014. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Isten:)
2014. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
sajnállak, amiért ilyen kábrándult és keserű vagy. Talán épp ez az oka félresikerült êletednek...
2014. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!