Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ennyi költőpénz elég egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi költőpénz elég egy feleségnek?

Figyelt kérdés

Ha a férj kb 150 000Ft-t keres, a feleség 300 000Ft-t, akkor a feleségnek elég havi 3 000Ft költőpénz?

A többi megy a közösbe. A kasszát a férj kezeli, ő jár számlákat befizetni, a feleség meg ellátja a háztartást.


Ez így ideális, ha a feleség korábban fél évig eltartott volt, és akkor se költött többet?


2014. okt. 18. 19:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezen jót röhögtem, ha nekem ilyen megosztással állna elő a férj fejbe is lőném...
2014. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
24%
Nekem nincs munkahelyem, de ha a férjem 3000 ft-ot merne adni azonnal otthagynám, nálunk nincs költöpénz, de egy nőnél, fodrászat,kozmetika,ruházkodás,konditerem,uszoda,szinház, barátnőkkel kis bulizás, nyáron egy hét tengerparti nyaralás a férj nélkül.. néha uj ruhák,cipők vásárlása, ez simán bele kell férnie egy normális és visszafogott életbe.
2014. okt. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Költőpénz? :DD Na ne nevettess már. Egy házasságban az lenne a normális, hogy ha kell valami, mérlegeltek, hogy megengedhetitek-e magatoknak vagy nem. 3000 ftből egy cipőt nem tud venni. Ne szórakozzatok már ilyenekkel
2014. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%
Költőpénz értelmezésem felül ezen felül van. Kell cipő, ruha megveszik a közösből a költőpénz meg mindenkinek az a plusz amit arra költhet amire akar.
2014. okt. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem nincs munkahelyem, de ha a férjem 3000 ft-ot merne adni azonnal otthagynám, nálunk nincs költöpénz, de egy nőnél, fodrászat,kozmetika,ruházkodás,konditerem,uszoda,szinház, barátnőkkel kis bulizás, nyáron egy hét tengerparti nyaralás a férj nélkül.. néha uj ruhák,cipők vásárlása, ez simán bele kell férnie egy normális és visszafogott életbe."


Majd ha nem eltartott leszel rájösz, hogy a pénz nem a fán terem.

2014. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!