Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek, ha a férjetek/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek/feleségetek öngyilkos akarna lenni?

Figyelt kérdés

Jegyesek vagyunk, nyáron házasodnánk, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen.

Egész életemben soha semmi nem jött össze, vagy ha igen, az is csak nehezen. A kapcsolatom az egyetlen, ami tökéletesen működik.

Nagyon rossz anyagi körülmények között éltem otthon is, a párommal is egy darabig, aztán kicsit jobb volt, de most megint rossz. Csak ő dolgozik, engem sorra utasítanak el az állásinterjúkon. Annyi pénzünk van, hogy a lakást (albérlet), a számlákat meg a kaját meg tudjuk venni.

A napokban már kezdtem egyenesbe jönni lelkileg, de erre apukám megint balhézott (csak telefonon ordibált, de elég rossz az is), elutasítottak megint egy interjún, és erre a hónapra csak 10 000Ft-nk maradt egy nagyobb kiadás miatt.

Nincs végzettségem, mivel egy év után kidobtak az egyetemről, azóta még nem sikerült összehoznom semmit. Dolgoznom kéne, de gyenge a nyelvtudásom (külföld), még a takarítói állásokról is sorban küldözgetnek el (meki és társai), mert ha A2-es tudással rendelkező emberke kéne nekik, akkor behívnának egy kolduló menekültet az utcáról.

Már olyan szétesettnek érzem magam, hogy arra is gondoltam, inkább öngyilkos leszek.

(Nem hiszti. Nagyon rossz körülmények közt nőttem fel, apukám bántalmazó természete és anyukám betegsége tönkretette a gyerekkorom, akármibe fogtam, belebuktam, bármennyire is igyekeztem, egy csomó betegséggel küzdök én is, szervi és mentális problémákkal egyaránt)


Az öngyilkosság nem megoldás, de akkor mi az?


A párom nem tudja, hogy ilyeneket forgatok a fejemben, bízom benne, nem akarom megijeszteni.


Ti mit tennétek a helyünkben?


2014. okt. 11. 17:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

munkaügyi központ - munkanélkülin leszel - ingyenes OKJ-s tanfolyamokat biztosítanak, csak tudj választani!


Pároddal beszélgess, és tőle kérdezd meg, hogy mi legyen a következő lépés!


Állásinterjún mosolyogj többet, kicsit sminkelj, öltözz szépen, igyekezz magabiztosnak tűnni!

2014. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sürgősen összeszedni magunkat. Mintsem így őrlődni, inkább kitartani még pár hónapot úgy, hogy eltart a párod, és gyorsan tanfolyamokat végezni - nyelv + valami mesterség.


Utána pedig munkakeresés ismét!


Egyébként ma NAGYON SOKAN vannak úgy, hogy kifizetik az albérletet, számlákat és kaját vesznek, és annyi. Ezt nagyon komolyan mondom!!!

2014. okt. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szépen menj e a munkaügyibe és ott mehetsz állami okj-s képzésre,mellette még kaphatsz ösztöndíjat, támogatást.


Lakhatási támogatásért az önkormányzatnál lehet jelentkezni. Ez az egyik dolog.


A másik, hogy most már szépen próbálj túl lenni a gyermekkorodon, hiszen felnőtt ember vagy. A szüleidtől már külön élsz, ne azon agyalj, hogy ők mit rontottál el. Magadon tudsz csak segíteni, neked kell akarnod mindent.


Ha végre találsz munkát,akkor levelezősként még elkezdheted az egyetemet/főiskolát később.


Szóval szépen nyugodj meg, és hidd el van mindenre megoldás.


Bébisitternek meg minden nélkül jelentkezhetnél, tele van az internet bejárónői és bébisitter állásokkal. A semminéaz is többet fizetne. Nem szégyen gazdagabbaknál takarítani!

2014. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A depresszió és a szegénység érzése szinte mindenkit megbénít. Keress fel egy szakembert, van ambulancia is pszichiátriákon és ne gondold, hogy az lesz az első, hogy gyógyszerekkel tömnek tele. Ott segíteni fognak, hogy lelkileg rendbe gyere. Ha ezt meglépted, akkor munka terén próbálj meg állásközvetítőkkel munkát szerezni, rendszeresen bemenni a munkanélküli központba és ott segítséget kérni. Normális ügyintézőt kell keresni, sokszor ingyenes nyelvtanfolyamok és képzések is vannak. (tapasztalat)
2014. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!