Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ferfiak elhagynatok a tarsatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak elhagynatok a tarsatokat ha nem lehetne gyermeke?

Figyelt kérdés
Ha pl. ket ev hosszu kapcsolat utan arulna el. Eleinte nem merte elmondani mert felt hogy a kapcsolat tonkremegy. Ti mellette maradnatok ha ez egy jo kapcsolat vagy elhagynatok?
2014. okt. 10. 12:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%
Azért teljesen más, ha kiderül valakiről, hogy ne lehet gyereke, vagy eleve ezzel a tudattal megy bele a kapcsolatba, csak ezt az aprócska tényt nem közli magáról. Nyilván a párja családban gondolkodik, mert ha gyerekgyűlölő, gyereket sose akaró emberről lenne szó, akkor nem lett volna arra szükség, hogy két évig hallgasson a nő. Ebben az esetben viszont nagyon becsapva és átverve érezné magamat, és ezt nem tudnám megbocsátani. Legközelebb mit fog elhallgatni attól félve, hogy elhagyja a párja?
2014. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Csak ezért nem hagynám el. Nem tehet róla, szeretem, így is, úgy is. A titkolózás rosszul esne, de valahol azért megérteném.
2014. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Már szóba került a gyerek téma? Vagy hogy derült ki?

Ha pl. már próbálkoztatok és nem jött össze, és te nem tudtad, hogy miért, akkor az elég durva. Szóval ilyen esetben lehet, hogy elhagynám.

2014. okt. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhagynám is, csakis azért mert hazudott - elég sokáig. Azért legkésőbb pár hónap alatt meg kellene tudni annyira bízni a másikban, hogy elmond egy ilyen nagy horderejű problémát az ember.


Nekem is van egy (más jellegű) "csontváz" a szekrényemben, bár az életvitelemre nincs hatással. Egy potenciális partnernek mégis elmondom az első alkalommal, amikor az adott témakör szóba kerül - még ha esetleg korainak tartom is - nem akarom, hogy utólag azzal vádoljanak, hogy félrevezettem bárkit. Meg magam miatt is - ha valaki nem fogad el úgy, ahogy vagyok, akkor úgyis mindegy.

2014. okt. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
81%

Már ez is kérdéses, hogy lehet e hinni a mai orvosi tudománynak?!


Már házasok voltunk egy éve, mikor elmentünk vizsgálatra ott derült ki, hogy a férjemnek nem lehet gyermeke, holott már volt egy 14 éves lánya.


Azt mondták, hogy csak lombikkal lehetne esélyünk.


Ehhez képest 3 hónapra rá spontán jött a baba, és három hónapos volt mikor úton volt a tesó, és már van egy harmadik baba is.


A papír meg van gyereke nem lehet!


Diagnózis: OAT szindróma rettenetes rossz eredménnyel.


Tapolcai Meddőségi Klinika adta ki!

2014. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A gyerek miatt nem, de a hazugság, titkolózás biztos, hogy megrendítené a bizalmamat.
2014. okt. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nem hagynám el, lévén nekem maga az álom egy olyan nő aki nem akar gyereket.
2014. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
97%
Ez szerintem a legundorítóbb hazugságok egyike. Ha a társam nem tud róla, akkor természetesen mellette maradnék és együtt próbálnánk megoldani a problémát. Ha viszont eleve úgy kezd velem kapcsolatot, hogy ezt elhallgatja, abból akkora cirkusz lenne, mint nagyon kevés más dologért. A saját érdeke miatt arra akar kényszeríteni engem, hogy lemondjak a vágyaimról, mindezt előre jól kitervelten, hogy érzelmileg belemerüljek a kapcsolatba, és fájdalmat okozzon a szakítás. Ilyen végtelenül önző és számító emberről nekem többé jó gondolatom nem lenne. Egyébként számomra a szerelem mindent legyőz, és ha a kapcsolat elején tudom meg, vele maradnék. A hazugság viszont ilyen kaliberű ügyben undorító és kiábrándító. A párommal a kapcsolatunk első hónapjában kiteregettük egymásnak a szennyest, azokat a dolgokat, amik visszatarthatnak valakit egy kapcsolattól. Szerintem így korrekt. Mindenkinek joga van eldönteni, együtt tud-e élni azokkal a nehézségekkel, amit már a kapcsolat elején tudni lehet.
2014. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem tudom...


Ha időközben derül ki ez, akkor természetesen nem, viszont az, hogy ezt 2 éven át titkolta előlem..

Az pedig, hogy félt... bullshit. Persze nem az első randin kell közölni, de azért jó pár találka után illene elmondani az ilyet,hogy megadja a választás lehetőségét a másik félnek.

2014. okt. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem hagynám el. Biztos mérges lennék a hazugság miatt, de nem hagynám el.

Ennek két egyszerű oka van. Az egyik, hogy ő a párom, a társam, a szerelmem és nem a személyes keltetőgépem. A másik pedig, hogy én úgy gondolom hogy nem a gyerek az élet egyetlen értelme. Ha van örülünk neki szeretjük, de van élet a gyereken túl is.

2014. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!