Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennetek ha megtudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha megtudnatok hogy HIV fertozottek vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan alakitanatok ki parkapcsolatot? Hogy elnetek tovabb az eletet?
2014. okt. 2. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Ma már nem feltétlenül halálos kimenetelű az AIDS. Viszont MINDENKÉPP tudomására hoznám a legszűkebb családtagjaimnak, és az alakuló párkapcsolat elején is elmondanám. Így nehezebb lesz találni valakit, de még mindig jobb az őszinteség.


Az élet megy tovább, csak vigyázni kell bizonyos dolgokkal.

2014. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön a HIV-kommandó.
2014. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai orvostudomány állása szerint, megfelelő kezelés esetén, akár 70 éves korig is el lehet élni vele, ha az illető mondjuk 20-as éveiben kapja meg. Csak ezzel sokan nincsenek tisztában.
2014. okt. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát ha az lennék, nagy valószínűséggel a párom is elkapta volna már tőlem, mert óvszer nélkül vagyunk együtt és sebes szájjal is csókolózunk stb. napi szinten.

ha így lenne, az nem változtatna a kapcsolatunkon, főleg, hogy sosem lépünk félre, még egy munkahelyen is vagyunk, tehát önhibámon kívűl kapnánk el valószínűleg.

Ha csak én lennék fertőzött, akkor a párom kitartana mellettem (beszéltünk ilyenekről) csak akkor óvatosnak kéne lennem, nehogy elkapja. ha elhagyna, lehet hogy inkább egyedül maradnék, vagy hiv+ társat keresnék magamnak, ha már úgyis..

szerintem élném tovább az életem ahogy eddig, persze kezelések mellett.

2014. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Szólnék az összes embernek, akivel voltam olyan közelségben, hogy veszélyeztethettem őket.

Azt hiszem, ezt a kutatást az ÁNTSZ hivatalból is elvégzi.

2014. okt. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
összeomlanék...
2014. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Először sokkot kapnék. Aztán győzne az élni akarés és az ész. Szólnék rokonoknak, barátoknak, felkeresném azokat, akikkel korábban együtt voltam, hogy ez van, és vizsgáltassák ki magukat. Majd felkeresnék egy szakembert, aki normálisan elmagyarázza, hogy mi a teendő ilyen esetben. Én is úgy tudom, hogy sokáig el lehet élni ezzel a betegséggel, de nem mernék már mondjuk új kapcsolatot kialakítani. Azt hiszem, legalább is most így gondolom.
2014. okt. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teszteltetnem a ferjemet es nyugdijba mennek.dolgoztam hiv babakkales anyakkal nem felek tole ha betartod az eloirasokat nem tul fertozo.

A tbc sokkal gyilkosabb es fertozobb mint a hiv es a bcg miatt nagyon makacs fajok alakultak ki.

2014. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább lenne az életemben vmi pozitív.
2014. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az első gondolat? Hogyan fertőződhettem meg? Ki volt a hibás,ha volt?Ezeknek a válaszoknak a fényében gondolkoznék el a további lépéseken.
2014. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!