Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szolnatok ha megtudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha megtudnatok hogy a ferjetek prostitualtakhoz jar?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom megtudta hogy a ferje ilyen nokhoz jart es a penzt amit a hobbijara koltott azt valojaban ezekre a nokre koltotte. A baratnom fel mert mint kiderult a ferjetol ezek a nok gumi nelkul is csinalnak mindent de nem ilyen utszeli nok voltak. Ti mit tennetek szolnatok ha ez derulne ki a ferjetekrol? A baratnom valni akar.
2014. szept. 21. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Válnék én is. Azonnal.
2014. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is válnék, és mennék orvoshoz is, hátha elkaptam valamit.
2014. szept. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nőgyógyász és ügyvéd. A sorrend tetszőleges. Nem is értem, mi a kérdés.
2014. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A nemi beteggondozoba mar elment most tiszta ideg hogy a ferje mit kapott el ezektol a noktol.
2014. szept. 21. 13:20
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem nőgyógyász kell utolsó, hanem STD centrum vagy nemibeteg-gondozó. Én csináltatnék most rögtön egy szűrést, még egyet egy hónap múlva, és talán még egyet rá egy hónapra, biztos ami biztos. Bár én nem tartom valószínűnek hogy bármit elkapott volna, inkább menjen biztosra.
2014. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Én biztosan azt érezném, hogy viszketek, aztán rájönnék, hogy csak képzelem, de természetesen az összes tesztet megcsináltatnám (nődoki, urológus, vérkép, összes nemi betegség szűrés). Természetesen azonnal válnék, ha pedig elkaptam tőle valamit, akkor perelnék is. 27n
2014. szept. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%

és hogy nem vette eszre?

en eszre vennem ha a ferjem csalna..

mivel viszketnék,piros lenne ott lenn akármi.

amugy mit tennék?

legelső a nemibeteg gondozó,őt is vinném magammal mindenképpen,és amig varom az eredményt addig beadnám a válási papirokat..

amugy itt elek olaszban tudod hogy hány férj megy prostihoz? ( a szomszédom az innen tudom csak)

meselte hogy van aki 1 eve hazasodott de oda jar,vagy azert mert a felesege nem csinalja meg amit akar ezert jar el.... de amugy valnek az tuti,de elotte elgondolkodnek hogy vajon miert ment prostihoz..

2014. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Barátnőm férje így vitte haza a szifiliszt.

Biztos elválnék,nem kockáztatnám az életemet,míg hazahoz valami nemi betegséget,de azért elgondolkodnék,hogy mi volt az a szexben amit máshol kellett keresnie.

2014. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Volt szex de a ferjnek kellett a valtozatossag. O is a sulyos fertozesek miatt aggodik.
2014. szept. 21. 13:37
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Szó nélkül válnék.
2014. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!