Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szolnatok ha megtudnatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ha megtudnatok hogy a ferjetek prostitualtakhoz jar?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom megtudta hogy a ferje ilyen nokhoz jart es a penzt amit a hobbijara koltott azt valojaban ezekre a nokre koltotte. A baratnom fel mert mint kiderult a ferjetol ezek a nok gumi nelkul is csinalnak mindent de nem ilyen utszeli nok voltak. Ti mit tennetek szolnatok ha ez derulne ki a ferjetekrol? A baratnom valni akar.
2014. szept. 21. 13:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Az ilyen ember beteg. Meg vele kell szüntetni minden kapcsolatot.
2014. szept. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen válnék. Bár aki eddig ezt válaszolta, az le lett pontozva. Most komolyan szeretne valaki olyan férjet, aki folyton ku.rvázni jár? Vagy itt csak férfiak pontoznak?
2014. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%

12. Nyilván férfiak pontoznak.

Amúgy én is válnék. Ha nincs egy férfinek annyi bőr a pofáján, hogy a feleségével beszéljen a vágyairól és félrek.r, ott már nincs mit menteni. Lehetne 10 gyerekem tőle, akkor is válnék.

2014. szept. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Tripper, kankó, szifilisz,

Béla mindent hazavisz!


Reméljük, nem így történt...

Nemi beteg gondozó, válás, új, boldogabb élet.

2014. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kip.cáznám. Komolyan, nekimennék és jól elverném valami olyan tárggyal, ami éppen a kezem ügyében van. Aztán elválnék.
2014. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Kiborulnék, hogy hogy lehet ennyire felelőtlen, nagyon csalódnék, és azon is kiakadnek, hogy nem tudtam kivel éltem együtt.

Azonnal válás, és minden szűrővizsgálatot megcsináltatnék.

2014. szept. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én hiszem, hogy egy tartós és hosszú kapcsolatban egy megcsalás TALÁN, ESETLEG megbocsátható, amennyiben egyszeri alkalom volt. De ez nálam azonnali válóok lenne.
2014. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnék együttmaradni vele.
2014. szept. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
en is valnek...
2014. okt. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Úgy gondolom ilyen házasságnak nincs jövője... Bár én úgy vettem észre páran általánosítanak... Így énis hozzá teszek valamit... Ha a férj milliárdos nem biztos hogy a nő vállna...
2019. máj. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!