Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért néz le ilyen durván?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz le ilyen durván?

Figyelt kérdés

A vőlegényem lenéz.Egy évig nem volt munkája, tök büszke volt arra, hogy ő kap munkanélküli segélyt, én nem (külföld). Én már jó ideje munkát keresek, a nyilvános WC karbantartótól kezdve a takarítóig. Mikor mondtam, hogy megpróbálnám a McDonald´s-ban is, hátha, erre megkaptam, hogy hamarabb lesz ő államelnök, mint én normális állást kapok. Mikor elleneztem, megkaptam, hogy "Pofa be!".

Soha korábban ezt nem csinálta, ma kezdte.


Mi történhetett?


2014. szept. 29. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem irigy rád. Dobd ki és ne menj hozzá . Ne hogy késöbb tetlegeségig menjenek a dolgok.
2014. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hagy ott. Már az előző kérdésedhez is akartam ezt írni. Ez a férfi nem férjnek való.

De ha Németországban éltek, és ő csak munkanélküli segélyt kap, akkor azt csak fél évig fogja kapni. Utána kiutasítják az országból. Ez a legújabb német törvény.

2014. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Bocsi , hogy ezt mondom de ez nem egy vőlegény-menyasszony viszony. Támogatni kellene téged mindenben es bízni, nem még lenézi meg ilyeneket mondani..... Na en tuti hagynám a fenébe. Inkabb most szállnék ki az egészből mint évek múlva.
2014. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
99%
Miért néz le? Mint minden ilyen kapcsolatra, azt szoktam mondani: Mert hagyod. Úgy viselkedik veled, ahogy TE megengeded neki. Nem ő a szemét, hanem te a hülye, amiért vele vagy és elnézed, hogy így viselkedjen veled. Ha legközelebb azt mondja, hogy Pofa be, menj a tükörhöz és köszönd meg magadnak, mert te alakítottad így az életed.
2014. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Bár a férfiak nem bírják, ha megkérdezik tőlük, hogy mi a bajuk, próbáld meg mégis. Ha nem direktbe, akkor kis kerülővel. Azt még megemlítem, hogy egy vőlegény nem beszélhet ilyen durván a menyasszonyával, mi lesz később? Ő tart el egyébként, amíg munkát nem találsz? És miért tartja lealacsonyítónak a mekis munkát? Legalább elkezdted. Az ő segélyezése mennyi ideig tart? És keres ő is munkát? Sikeres álláskeresést kívánok Neked!
2014. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy nem szeret. Ha valaki szeret, az tisztel, elfogad és értékeli a törekvéseidet. Ha te normális vagy vele, ő meg ilyen paraszt, akkor az nem a te hibád. Ha sürgősen nem kér bocsánatot és még egyszer így beszél veled, akkor hagyd ott. A saját életedet nyomorítod meg, ha vele maradsz.
2014. szept. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Át kellene gondolni, hogy tényleg hozzá akarsz-e menni, most gondolj arra, hogy ha esetleg te találsz egy normális állást, talán még majd az övénél jobbat, milyen szinten fog leszólni& a földbe döngölni?
2014. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szabad kérdésre kérdéssel válaszolni?

Te miért tűröd, hogy ilyen durván lenézzen?! Ehhez te is kellesz ám!

2014. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek egy fentebbi válaszadóval, azért néz le, mert hülye vagy és hagyod
2014. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fogadjunk nincs kozos programotok se intimitas koztetek.
2014. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!