Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti férjetek is szokott durva és agresszív lenni? Hogy viselitek el?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, hozzá sem mennék egy ilyen emberhez.


Persze, az én párom is néha morog, káromkodik, de ki nem? Egyszer rúgott bele a puffba mérgében (nem velem volt baja), de azonnal meg is csókolt, meg átölelt - bár nem vágtam ijedt arcot.


Én előbb csapkodok, ha felkapom a vizet - persze a párom előtt moderálom magam, akkor csak elvonulok. :D

2014. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ez számomra érthetetlen, hogy a hetero nők többségének ez miért természetes? Ha agresszív, durva akkor nem szeret, csak kihasznál.

Normális kapcsolatban a felek nem állat módjára viselkednek egymással.

2014. szept. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogyha más miatt (foci, meccs, játék, stb) akkor szerintem a lazább verzió (csúnya beszéld, hangos szó) még elfogadható, sőt... Normál esetben senki sem tudna higgadt maradni szerintem, ha valaki beleéli magát a dolgokba...


Viszont ha miattad van a durvasága, akkor vizsgáld meg hogy rászolgáltál e? Ha pl vita, beszélgetések elején még nyugodt, de már a vége felé kezd dühös, mérges leülni, akkor azért gondolkodj el, hogy nem te idegesítetted e fel, jogosan. Mert például az én barátommal lehet nyugodtan "vitatkozni", de a hisztis énemmel ki tudom nála húzni a gyufát, úgy hogy már rámüvölt a kocsiban. De olyankor tényleg megérdemlem, bár próbálok én is nyugodt maradni hogy ő se legyen ilyen.


Szóval most nehéz helyzetben vagy, mert külső szemlélőként kell döntened.... De vizsgád meg jól a dolgokat és esetleg beszéld meg bele hogy miért ilyen

2014. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13. Az agresszivitásra, durva viselkedésre nincs elfogadható ok! Aki így reagál, neki kellene "megvizsgálnia", minden rendben van e nyaktól felfelé!

Értelmes, intelligens emberek vitája nem csap át agresszivitásba, csak a tehetetleneké. Ők megoldást keresnek a problémáikra, megbeszélik a nézetletéréseiket, nem egymást bántják durván!

2014. szept. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A volt pasim agresszív volt, még viszonylag időben leléptem (gyerek és közös család előtt). Így is többször elnéztem neki, hogy megver. Nem kellett volna. Azóta is látom többször, pár hete egy másik nővel. Sajnáltam szegény csajt, mert azon filóztam, hogyan osszam meg vele, hogy addig meneküljön, amíg tud... rajtam maradandó hegek vannak és olyan lelki sebeket okozott, amit sosem fogok elfelejteni.
2014. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!