Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Ti férjetek is szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Ti férjetek is szokott durva és agresszív lenni? Hogy viselitek el?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene ezt elviselni?

Mit csinál, fizikailag is bánt?

Ne hagyd semmiképpen!

2014. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem szokott. Hálisten.
2014. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha az lenne, nem lenen a ferjem.
2014. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szokott, de nem is tűrném el.
2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem szokott, mert agresszív emberrel nem is tartanék kapcsolatot - már az ismeretség kezdetén megszakítottam volna vele minden találkozást.


Ha a tied agresszív, akkor NE "elviseld", hanem hagyd el.

2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz?

Durván szól hozzád vagy másokhoz? Vagy fizikailag bántalmaz?

2014. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem szokott. És nem is viselném el, nem élnék egy ilyen emberrel egy percig sem tovább. De nem hiszem el, hogy ez esküvő előtt ne derülne ki.
2014. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

A volt páromra volt ez a viselkedés jellemző.

A mostani nem, sose, és rájottem hogy ez a normális párkapcsolat! Nagyon érdekes h 3 komolyabb férfi volt az eletemben es ebbol az első 2 eleg durva volt stb, azt hittem ez élet márcsak ilyen szóval aránylag jól viseltem, 'beletorodtem' de jartam azert pszichologushoz a hugom unszolására.(felesleges volt, egy szerelmes nonek nem lehet ésszerűen elmagyarazni h mi a jó es nem jó) A csaladom vegul kirangatott a volt párkapcsolatombol, nelkuluk nem tudtam volna kiszallni mert nagyon szerelmes voltam, kozos munkahely a férfival stb. De a mostani kapcsolatom évek óta egy álom, nem adnám a vilagért se a párom.. kérlek téged h szállj ki a kapcsolatodból és add meg sajat magadnak a lehetőséget egy normalis eletre. Mert ez nem normális! (Mostmár en is tudom) Hajrá:)

2014. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És nem is hagynám, hogy az legyen. Előfordul, hogy morgolódik vagy káromkodik egyet...de nem durva és agresszív.
2014. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!