Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jogos hogy ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy ebben az esetben megverte a feleseg a ferje szeretojet?

Figyelt kérdés
A szomszed hazasparnal a pasi felrelepett. A ferj hazavitt trippert a felesegenek amit a szeretotol kapott. A no beadta a valast a pasi elkoltozott. Egyszer meglatta az utcan a szeretot es jol megverte sokan lattak. Szerintetek kinek volt igaza? Allitolag a ferj sem uszta meg a ruhait kidobalta.
2014. szept. 22. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Az még hagyján, ha a férfi megveri a férfit (mert, hát a feleségét csak nem), de szerintem ilyen esetben csak a férjét kellet volna nagyon le Kung Fuznia... Amúgy nem ismerem a részleteket, nem is biztos hogy olyan evil a férj, vagy a szuka, de a megcsalás szerintem sohasem megoldás.
2014. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%
Ez attól függ pl. hogy a szerető tudott e a feleségről?
2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Asztal mögül könnyű az észt osztani, ha bárki ilyen helyzetbe kerül, akkor mindenkiből mást hozhat ki. Jogosnak nem jogos, mert az erőszak nem megoldás, de ha engem megcsalna a férjem, és meglátnám, akkor lehet nekem is elborúlna az agyam és megtépném a csajt, bárhogy mondom most, hogy én soha nem tennék ilyet. Bár utólag biztos hogy nagyon szégyelném magam, amúgy még ilyen nem történt velem.
2014. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Mónika show:D Lőjetek agyon, ha ilyen mélyre süllyednék!
2014. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Mármint azt akarod tudni, jogos-e egy nőnek olyan végtelenül primitívnek lenni, hogy nekiesik egy másik nőnek az utcán? Hát, bizonyos ... hmmm... nemzetiségeknél a "kultúra" része, nálunk magyaroknál nem annyira tipikus. Persze van, akinek ez a szintje, ezt nem vitatom, attól nem is érdemes elvárni, hogy képes legyen normálisan viselkedni.
2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nàlunk magyaroknàl nem tipikus :D Mibõl gondolod, mert nem adjàk le a retek klubban? Meglepõdnétek mennyire elvadultak a magyarok is némely helyzetben....
2014. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem jogos és főleg nem helyes. Csak emberileg közben érthető is az indulatosság valahol. De ember meg azért volna többek közt az ember, hogy bizonyos normális gátlások visszatartsák az ösztönkésztetések és mindenféle indulatok tettleges kiélésétől.
2014. szept. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

annyiban jobb, mintha otthon ülne a sarokban sírva depressziósan

leglább kiállt magáért.

pacsi neki

én nem mertem volna és a sírós fajta vagyok

2014. szept. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem, nem jogos. Eloszor is senkinek nincs joga megütni a masik embert, másodszor csak jol leégette magat, harmadszor meg soha nem a harmadik a hibás, hanem az, aki félrelép.
2014. szept. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
ja jól beégette magát,undorítóak az ilyen nők.Talán a férjének kaparta volna ki a szemeit.Amugy meg ha félre kufircolt nem olyan biztos a szeretőtől kapta,lehet mások is voltak közbe.Aki egyszer csal mindig csal,még a szeretőt is.
2014. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!