Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg csak túlteagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak túlteagálom?

Figyelt kérdés

Alapból jól elvagyunk a párommal, együtt élünk, jövöre esküvöt tervezünk, csak van pár dolog, ami nekem furcsa kicsit.

A volt barátnöje 16-17 évesen került hozzájuk, több, mint 3 évig éltek együtt a párom szüleinél. A lányból a háziasság árnyéka is hiányzott, a párom anyukája mosott rá meg rakodott utána. Viszont rengeteget kellett rá költeni. A párom elmondása szerint egy nap meglepetésböl csináltatott neki egy hatalmas csokrot (30 000Ft-ért), a lány aznap örült, másnap viszont levágta a dilit, hogy tegnap volt virág, ma miért nincs, és hasonlók.

Én inkább olyan tyúkanyó típus vagyok (ezt láttam otthon, ezt láttam a nagyszüleimnél), természetes volt számomra, hogyha én vagyok a nö, én fözök, mosok, takarítok. Elsö két hétben kedvességböl csináltam neki reggelit, most fél év után ott tartunk, hogy elé kell tenni a tányért, meg elvenni elöle. ha nem így van, durcás lesz, és inkább éhezik.

Sérelmezi, ha sokat költök, mert az exe csak a pénzére ment, és ez benne nagyon mély nyomot hagyott.

Tehát én mindent megcsinálok neki, míg az exe elvárta, hogy párom idös anyukája dolgozzon még rá is, és én nem hogy néha napján nem kapok egy-két apróságot, de húzza a száját, ha üzletbe akarok menni. (Természetesen nem a háromszázadik pár magassarkúmat akarom megvenni, hanem sampont, tusfürdöt)

Mindketten dolgozunk.


Ki lehet ezt belöle nevelni, vagy én már örökre csak anyuci 2. maradok?



20l, 27F


2014. szept. 21. 15:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ezt elrontottad... Csak olyan férfi mellett lehet tyúkanyóskodni, aki nem hajlamos nyomivá válni. Ezt te tudtad volna megítélni és észrevenni.


Drasztikus megoldás: szüntesd meg a kiszolgálását.... ha sérelmezi és nem ért meg, akkor végleg elszúrtad.

2014. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és amíg a párod oda van nőve anyuka tundrabugyijához érzelmileg & nem nő fel egy kapcsolathoz, addig ne is kezdjen senkivel, mert nem normális az, hogy így hasonlítgat, pedig az elődöd hol van már...
2014. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld kérlek, én is ugyanezt csináltam, a végén már ott tartottunk, hogy fél órát hisztizett, mert nem volt tiszta villa (csak 3 villánk volt, tudom, nem túl sok), ahelyett, hogy fogta volna, és elmossa magának, velem üvöltött.

Tudom, szép dolog a szerelem, de ha egyszer valaki elé mindent odaraksz (én reggel még a ruháit is kikészítettem, kaja bepakolva neki munkába), akkor könnyen hozzászokik és egy akarnok lesz.

2014. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a típusú nö vagyok, aki ha az egyik pasit otthagyja, már jelentkeznek is érte vagy tízen."


Tegyünk különbséget a "nő" és "csaj", valamint a "pasi" és a "férfi" között. Nagyon nem ugyanaz a kategória.

Legyél nő, és akkor lesz olyan férfi, aki jelentkezni fog Érted. A "pasikat" meg hanyagold, jobb is, ha nem jelentkeznek.

2014. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre hagyd abba a kiszolgálását. Attól, hogy nő vagy, még nem kell munka mellett mások után is takarítani. Ha mindketten dolgoztok, úgy igazságos, ha a házimunkán is osztoztok. A párod is felnőtt, elő tud venni magának egy tányért. Ha éhen akar halni, az is az ő dolga.
2014. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az ex egy önálló, független nő volt, aki nem nyalta ki a seggét, ezért is sértődött meg rá a párod, és mondta el mindennek. Aztán keresett egy "tyúkanyó típust", aki kiszolgálja. Egy darabig működött is, de amikor kezdted pedzegetni, hogy ez így nem jó, azért mégsem vagy a csicskája, akkor rád is besértődött.

Hidd el, ez a típus nem változik, kizárt, hogy egyhamar felelősségteljesen gondolkodó ember válljon velőle!


Egyébként az egyedül élés miért baj? Még mindig sokkal jobb szerintem, mint egy önző kapcsolatban.

2014. szept. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kevésbé vagy magányos azzal, aki kihasznál?
2014. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy féltékeny az exre, csak nem jobb nő nálad?

Veszekedésekkor vele, példálózol?

Ahogyan rászoktattad, hogy neked ne segítsen, ugyanúgy szokasd le róla.

Először csak ne szedd le a tányérját, majd hagy ott az asztalon, a mosogatóban. Ne takaríts, ne moss rá, rakd külön a ruháit, ne vasalj rá.

Hamar rá fog jönni mi a nagy újság! Most lesz ott az anyja aki megcsinálja helyette.

Az asztalon hagyj, üzenetet mit csináljon meg, mit vásároljon ha te épp dolgozol.

2014. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
ezt akartam: most nem lesz ott az anyja, hogy megcsinálja helyette
2014. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

" természetes volt számomra, hogyha én vagyok a nö, én fözök, mosok, takarítok."


megfordult a gyomrom. na, de komolyra fordítva a szót: a párod exe 16 éves volt, azért ne legyen összehasonlítva veled.:)


"Nem az a típusú nö vagyok, aki ha az egyik pasit otthagyja, már jelentkeznek is érte vagy tízen."


Ezt láttad, mielőtt elküldted? Azért nem hagyod el, mert egyedül maradsz? Akkor végülis csak egy döntés van: megszoksz vagy megszöksz. De utóbbit nem akarod. Ergó: megszoksz.:)


Szóval, te kiszolgálod, de ő nem akar neked pénzt adni érte? Vagy nem engedi, hogy a saját pénzed költsd? Nem mindegy, hogy a te pénzed nem engedi, vagy az övét. Próbáltad már, hogy nem szolgálod ki? Vagy te háztartásbeliként vagy otthon megbeszélten, és úgy nem engedi a tusfürdőt?

2014. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!