Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg csak túlteagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak túlteagálom?

Figyelt kérdés

Alapból jól elvagyunk a párommal, együtt élünk, jövöre esküvöt tervezünk, csak van pár dolog, ami nekem furcsa kicsit.

A volt barátnöje 16-17 évesen került hozzájuk, több, mint 3 évig éltek együtt a párom szüleinél. A lányból a háziasság árnyéka is hiányzott, a párom anyukája mosott rá meg rakodott utána. Viszont rengeteget kellett rá költeni. A párom elmondása szerint egy nap meglepetésböl csináltatott neki egy hatalmas csokrot (30 000Ft-ért), a lány aznap örült, másnap viszont levágta a dilit, hogy tegnap volt virág, ma miért nincs, és hasonlók.

Én inkább olyan tyúkanyó típus vagyok (ezt láttam otthon, ezt láttam a nagyszüleimnél), természetes volt számomra, hogyha én vagyok a nö, én fözök, mosok, takarítok. Elsö két hétben kedvességböl csináltam neki reggelit, most fél év után ott tartunk, hogy elé kell tenni a tányért, meg elvenni elöle. ha nem így van, durcás lesz, és inkább éhezik.

Sérelmezi, ha sokat költök, mert az exe csak a pénzére ment, és ez benne nagyon mély nyomot hagyott.

Tehát én mindent megcsinálok neki, míg az exe elvárta, hogy párom idös anyukája dolgozzon még rá is, és én nem hogy néha napján nem kapok egy-két apróságot, de húzza a száját, ha üzletbe akarok menni. (Természetesen nem a háromszázadik pár magassarkúmat akarom megvenni, hanem sampont, tusfürdöt)

Mindketten dolgozunk.


Ki lehet ezt belöle nevelni, vagy én már örökre csak anyuci 2. maradok?



20l, 27F


2014. szept. 21. 15:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ha neked egy 27 éves mama pici fia nagy gyerek köll, akkor sok boldogságot (*elröhögi magát*).

Ha ez nem jó neked, akkor menj, és keress egy férfit.

2014. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

A baj ott volt, hogy Te tul akartad szarnyalni az exet. Mindennek ket oldalat kell meghallgatni.

Te bele akartal illeszkedni, tulsagosan is, a csaladba, mondvan, te jobb vagy, majd te mashogy csinalod. itt a gyumolcse. Semmibe sem vesznek. Inkabb ne legyen eskuvo.

2014. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Tehát az " Elsö két hétben kedvességböl csináltam neki reggelit,"

És most csodálkozol, hogy " fél év után ott tartunk, hogy elé kell tenni a tányért, meg elvenni elöle. ha nem így van, durcás lesz, és inkább éhezik. "

Elkényeztetted, most meg meglepődsz, hogy hisztis lett!

Egyébként titeket az isteni is egymásnak teremtett,csak vihar van a biliben!

:-D

2014. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne álmodj olyan dolgokról, hogy bármit bárkiből valaha is kinevelsz. Max halványodik, aztán újra előjön...


Mindig ezt a példát szoktam felhozni: Elmész bögrét vásárolni...Csíkosat szeretnél, de nem találsz, csak pöttyöset. Megnyugtatod magad, hogy végül az is jó lesz, hisz a tied. Aztán haza viszed, iszol belőle párszor...majd elkezded forgatni és rájössz: ez bizony nem csíkos. Aztán elkezded bebeszélni magadnak, hogy "de hát ez a pöttyös is szép!" És iszogatsz belőle még párszor. Aztán egyre inkább rájössz arra, hogy a Te bögréd nem csíkos, hanem pöttyös...Lefestheted, de lepattog róla a festék, végül csak pöttyös bögre lesz...

És leélheted a életed úgy, hogy az a bögre csíkos, valójában sosem lesz, csak egy pöttyös bögréd...



Én elvből nem lennék egy ilyen férfi mellett, indulásból azért, hogy nekem ne szabja meg, hogy mikor mehetek vásárolni, másodszor meg, van két keze, ő is járulhat a házimunkához.


Ezzel a férfivel csak akkor maradj, ha úgy érzed ez neked egy életre megfelel.

2014. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
A leírtak alapján én átértékelném a kapcsolatot, és 10x átgondolnám azt is, hogy hozzámegyek-e. Mert ha igen, ez így fog menni, ha pedig megszületik a gyereketek később, majd kitör belőle, hogy akkor is neki kell lennie az elsőnek, nem a gyereknek.
2014. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Mi nem a szüleinél élünk, hanem külön.


A gond talán ott lehet, hogy az exében nöt látott, bennem viszont nem.

Hogy tudnám elérni, hogy rám is nöként tekintsen?


Mondjátok, hogy gondoljam át, majd lépjek ki. Nem az a típusú nö vagyok, aki ha az egyik pasit otthagyja, már jelentkeznek is érte vagy tízen.

2014. szept. 21. 15:21
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normalis. Inkabb igy elsz, mert nem var 10 pasi, 20 evesen???
2014. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
92%

Attól még mert valaki tyúkanyó típus, nem kell házicseléddé válnia.

Írd fel egy papírra két oldalra a nevetek és írd össze, kinek mi a feladata. Pl.

Julcsi:

8 óra munka

főzés

mosás

mosogatás

teregetés

porszívózás

stb.


Peti:

8 óra munka

.

.

.

Semmi


Szerinted ki tesz többet a kapcsolatért, ki szereti jobban a másikat, ki szereti egyáltalán annyira a másikat, hogy a fenekét is ki nyalja? (megjegyzem ezt fejezd be, magad alacsonyítod le egy szolgáló szerepébe!)


És még nem említettem a hisztit a pénz körül. Komolyan beszélgessetek el.

2014. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Képes lennél így élni, csak mert nem az a típusú nő vagy, akit szakítás után nem zsong körbe 10 pasi? Most komolyan? Ebben az esetben maradj is a jelenlegivel, és kb elmegy meletted 1-2, aki tudna értékelni.
2014. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, azt kellene belátnod, hogy ha a 300. pár magassarkúdat akarnád megvenni, azt is megtehetnéd, mert jogod van hozzá.

20 éves vagy, a párod meg egyszerre kezel az anyukájaként és a kisgyerekeként (lásd el, ugráld körül, és majd ő megmondja, mit vehetsz a pénzedből) - komolyan esküvőt tervezel ezzel a díszpéldánnyal?

Én max. azért mutogatnám a képét a barátnőimnek, hogy ez a mamapicifia még egy randit se ér...

Nem ártana neked egy kis önbecsülés.

2014. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!