Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szolnatok ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezzel szembesulnetek eskuvo utan ket honappal?

Figyelt kérdés
A baratnom es ferje ket honapja hazasodtak ossze. A pasi nem kozolte vele a szexualis hovatortazasat teljesen masnak mutatta magat. A baratnom levert egy cd-t mikozben takaritott az volt ra irva hogy Eletemmel ezert kivancsisagbol megnezte, a ferje es egy masik pasi szexkepei voltak rajta. Mit tennetek ebben a helyzetben? Hogy tud valaki ilyen titkot orizni ha megnosul?
2014. szept. 17. 13:07
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Állítólag nem csalta meg a nőt. De fiatal korában volt pár kapcsolata férfiakkal
2014. szept. 17. 15:28
 42/53 anonim ***** válasza:
39 Nő vagyok, szóval akár lehetnénk leszbikus pár :) Mellesleg házas vagyok, és nem nővel. Értem én, amit mondasz, de simán lehet, hogy gumit használtak, a bacik nemcsak a végbélben tenyésznek, más nőtől is simán hozhat az új kapcsolatba sok mindent a férj. Szóval engem nem ez érdekelne leginkább, hanem az, hogy nincs kedvem olyannal házasságban lenni, aki meleg. Szerintem a férfiak nehezebben lesznek biszexek, mint a nők. Lehet, hogy van biszex férfi, de én még nem találkoztam vele.
2014. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
28%

"Szerintem a férfiak nehezebben lesznek biszexek, mint a nők"


Én ezt sose fogom megérteni. Kicsit szeretem a férfiakat, egy kicsit a nőket. Egy kicsit ilyen vagyok, egy kicsit olyan. Az egyik nehezebben lesz "olyan" mint a másik? Tehát ilyenné válni lehet?


Lehet, hogy tényleg homofób vagyok, vagy antiszociális, vagy egyszerűen csak egy intoleráns bunkó, de számomra ez nem fér bele. Mindenki mond amit akar, gondol amit akar, és legfőképp úgy áll ehhez a kérdéshez ahogy neki jól esik.


Leginkább az ilyen kérdésekben engem az bosszant, hogy a b.k meg akarják győzni azokat akik máshogy gondolkodnak, hogy ezt igenis kötelező elfogadni.

Én fogadjam el a másságot, minden zokszó nélkül, miközben egy b.i se tudja elfogadni a másik véleményét.

Engem nem érdekel, hogy ki hogy él, ki kivel kel vagy fekszik. Engem az érdekel, hogy a gyerekeim ne ezzel szembesüljenek nap mint nap a médián keresztül, és basszus ne legyen már olyan fene mód természetes.

Nem azzal van bajom, hogy ők a saját nemükhöz vonzódnak legyenek nők vagy férfiak, hanem azzal, hogy teszik ezt váll veregetve fennhangon, és lehülyéznek mindenkit aki máshogy meri gondolni.

2014. szept. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
41%
31-es vagyok ismét: Kérdező! Rólad van szó "véletlenül"? A fogalmazásod miatt gondolom. Miért az a fontos, hogy hogyan tud valaki ilyen titkot őrizni és nem az, hogy mit csináljon a barátnőd ebben a helyzetben? Illetve, "nem csalta meg a "nőt" - itt a "nő" szó használata nem feltétlen egy lelki barátnőre utal.
2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

43 Az a baj, hogy nem látod reálisan a helyzetet, azt, hogy ennek mi a lelki háttere, azt én nem fogom tudni innen kideríteni, meg amúgy sem, de amit állítasz az egyszerűen nem igaz. Nem foglalkozik sokat a média a mássággal, sőt, nem is tudnám megmondani, mikor láttam erről szóló híradást, vagy láttam meleg párt az utcán, az biztos, hogy baromi régen.

Budapesten lakok és tudom, hogy más európai nagyvárosokban sokkal több meleg pár jön szembe, mint itt. Az, hogy ez jó, vagy rossz, az most nem lényeges. Én teljes mértékben heteroszexuális vagyok, hívtak már hármas szexbe, 2 nő, 1 férfi lett volna a felállás, nem mentem, nem lennék képes egy nőhöz hozzáérni, ez van, van olyan ismerősöm, aki viszont leszbikus, nekem nem változott ettől róla a véleményem, igaz nem is fogdossa a seggemet, szerencsére. De azért az igencsak túlzás, hogy te a gyerekedet attól félted, hogy micsoda fertőt lát maga körül, mert igazából semmilyet nem lát. Másrészt még ha látna is néhány meleg párt, attól ő még nem lenne meleg, mert ez nem úgy megy, én sem lettem attól meleg, hogy az egyik barátnőmről kiderült, hogy leszbikus. Természetesen más a helyzet, ha valaki azzal kezdi a napját, hogy rákeres a google-ben az összes melegekkel kapcsolatos hírre, na az sok ilyet fog látni. Éppen ez a gond, a cigánykérdéssel is, x elkezd rettegni a cigányoktól. Miért? Azért, mert már az össszes facebook csoportnak a tagja, ami tele van (főleg) álhírrel a cigánybűnözésről, maradék szabadidejében pedig csakis rasszista hírportálokat böngész, hát így én is félnék. Nem kell ennyire fókuszálni valamire és akkor jobban be tudod lőni azt, hogy mi is van körülötted.

2014. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
43 Még valami ami eszenbe jutott: Mégis ki az a homoszexuális, aki nem fogadja el azt, hogy te hetero vagy? Feltételezem, hogy közelről, még nem is láttál meleg embert, nemhogy beszélgess vele. Én viszont már sok homoszexuális emberrel beszéltem, és biztosíthatlak, hogy egyikőjük sem mondta azt, hogy hülye vagyok, mert nem vagyok meleg, illetve azt sem, hogy nem fogad el engem, amiatt, mert hetero vagyok. általában félénk emberek, azok akikkel találkoztam, sokszor tele komplexussal. A másik véglet, ami irritáló lehet, az az, aki ki akar törni a titkolózásból és rózsaszín tangában ugrál kamionok tetején. Mondjuk engem ez sem érdekel, vagy zavar (hiszen évente csak egyszer van), de azt gondolom, hogy a melegek megítélésének rosszat tesz, mellesleg ezzel a meleg ismerőseim is egyetértenek.
2014. szept. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
44. Egy no szobol te miert aszocialsz masra? Ha ferfikent azt mondod hogy ferfi akkor is erre gondolsz?
2014. szept. 17. 16:22
 48/53 anonim ***** válasza:

Félremagyarázod. A média nem csak a híradást jelenti, és a sétáló emberek mutogatását az utcán.

Néztél tv-t mostanában? Olyan műsorokat, amin ezek a szegény tinik cseperednek. Ha nem nézheti lemarad a többiek mögött, ha nézi akkor azt hiszi, hogy az a normális amit lát. No végül is lényegtelen.


Abban nagyon igazad van, hogy én ki vagyok élezve erre a témára. Ennek meg van a miértje, csak közvetve érintett engem, viszont az nagyon mélyen tette.


"43 Még valami ami eszenbe jutott: Mégis ki az a homoszexuális, aki nem fogadja el azt, hogy te hetero vagy? "

Nem azt írtam, hogy a homo nem fogadja el azt, hogy hetero vagyok, hanem azt bátorkodtam leírni, hogy a homo elfogadást vár, miközben a másik hozzáállását vagy véleményét sem képes elfogadni. Kettősség van benne.

Én fogadjam el azt, ahogy él, ahogy nyilatkozik, amit közöl magáról, ő meg annyit sem tesz, hogy felháborító komment nélkül elkönyvelje az én véleményemet. Nem kell velem egyetérteni, de felhúzom magam, amikor leírom,hogy nem férne bele a házasságomba ha a férjem férfiakkal is együtt lenne rakciója az, hogy én is b.i vagyok. Az egészet úgy állítják be, mintha mindenki b.i lenne. Aki nem vallja be, az titkolja. Hát milyen ez már?


Nyilván ez nem a baráti összejöveteleken téma, hanem az anonim oldalakon mint ez is. Tisztába vagyok vele, hogy a való életben máshogy viselkednek, bár nem az összes.

2014. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
48 Én nem tudom, hogy te milyen valóságban élsz, mert tényleg nem tudom követni a gondolatmenetedet. Igen, aki meleg szeretné, hogy elfogadják, hogy ne nézzék meg a társasházban a szomszédok, mert vele egy neművel él egy háztartásban, ez csak ennyiről szól, nem kell semmit belemagyarázni. Soha nem tapasztaltam még olyat, hogy egy meleg valamiért ne fogadta volna el az én véleményemet, érthető, ha mondjuk elküld a francba, ha te azt mondod, hogy te mennyire utálod a melegeket, stb., akkor ne is várj elfogadást. Én a látens homo-t csak arra írtam válaszképp, és az is csak feltételetés volt, hogy mégis milyen már az , aki ilyen szinten részletezi az anális szexet, vizuális típus az biztos. De, mint láthatjuk nő vagy, tehát ez a feltételezés nem bizonyult helyesnek. És nem gondolom, hogy a tinisorozatok tele lennének melegséggel, de ha láttál ilyet, akkor komolyan érdekel, megnézném.
2014. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
A feleség mindenképpen beszéljen a férjével, és ha már többet tud, akkor döntsön. De szerintem ez a házasság már nem fog működni, mivel hogy nincs már meg a bizalom.A férjedben vakon kell bízni, mert különben a házasság a bizalmon áll vagy bukik.
2014. szept. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!