Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szolnatok ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezzel szembesulnetek eskuvo utan ket honappal?

Figyelt kérdés
A baratnom es ferje ket honapja hazasodtak ossze. A pasi nem kozolte vele a szexualis hovatortazasat teljesen masnak mutatta magat. A baratnom levert egy cd-t mikozben takaritott az volt ra irva hogy Eletemmel ezert kivancsisagbol megnezte, a ferje es egy masik pasi szexkepei voltak rajta. Mit tennetek ebben a helyzetben? Hogy tud valaki ilyen titkot orizni ha megnosul?
2014. szept. 17. 13:07
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
A pasi azt mondta a baratnomnek hogy nem kell neki mas. Persze ezutan mar nem tud bizni benne.
2014. szept. 17. 13:42
 22/53 anonim ***** válasza:
Hát én azt gondolom, hogy nők között nem sokat jelent egy leszbi kaland, de azért valószínűleg ők sem őrizgetnek erről a kapcsolatról fotókat, ha heteroszexuálisak és csak kicsit kíváncsiak voltak a leszbi témára. A férfiaknál már sokkal nagyobb elhatározás kell ahhoz, hogy valaki meleg kapcsolatot létesítsen. Ennek oka a másfajta társadalmi megítélés, a férfi homoszexuálisokat jobban elítélik, mint a nőket. Én nem nagyon hinném el, ha találnék egy ilyen cd-t, hogy a férj biszex, szerintem inkább meleg (Életem feliratú CD, ez nem egy kis titkos kalandnak tűnik). A kérdés, hogy miért házasodott meg. A megoldás szerintem természetesen a beszélgetés és nem ártana egy szexuálpszichológus sem, mert a helyükben nem alapoznék erre a házasságra semmit, esélyes, hogy a (valószínűleg)meleg férj lelép majd egy pasival.
2014. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
nem . amit írtam megtörtént. 1 barátnőm úuga 10 év után tudta meg hogy a férje férfi szeretőt tartott.
2014. szept. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
A ferj egy evig jart azzal a pasival akivel a cd-n van. A pasi elott baratnoje volt azt ismertek a ferj szulei is.
2014. szept. 17. 13:48
 25/53 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy "megtért" a férj, és a nőknél tette le a voksát.De szerintem mindenképpen meg kell beszélni a férjével.
2014. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
9%
Én elválnék. Nekem ez nem férne bele. Ha elmondta volna előre, akkor legalább választási lehetőséget adott volna.
2014. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
63%
lehet hogy bi-sexuális. Ha a barátnőd megakarja tudni az igazságot, akkor mondja azt a férjének, hogy megtalálta ezt a cd-t a polcon, vagyis leverte, de ki a bizonyos személy akit életemnek nevezett a cd-én? Így ad neki 1 esélyt hogy elmondja az igazat./ne mondja meg hogy belenézett/.
2014. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
76%

"A pasi azt mondta a baratnomnek hogy nem kell neki mas. Persze ezutan mar nem tud bizni benne."


Nem értem a barátnődet. A házasságuk előtti kapcsolatról van szó, mindegy, hogy nő vagy férfi. Miért ne lehetne megbízni benne többet?

2014. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Azért nem bízik benne mert egy ilyen dologban hazudott úgy hogy beszéltek is róla, és akkor teljesen másképp vélekedett erről.
2014. szept. 17. 14:25
 30/53 anonim ***** válasza:
50%

Látom itt senkit nem néz a sok rossz k.g jó szemmel, aki a románc folytatása ellen voksol.

Már megint az elfogadásra élezik ki a nagy pontozók a dolgot.


Hazudott a férj? Igen!

Megadta a menyasszonyának a lehetőséget a választásra? Nem!

Bízhat benne innen kezdve asszonyka? Nem.

Van értelme egy kapcsolatnak bizalom nélkül? Nincs.


Akkor meg mire ez a fene nagy elfogadás?


Megmondom őszintén, hogy én a pasit nem gondolom biszexuálisnak, egyszerűen meleg. Azért kell neki feleség, mert apukának meg a környezetnek ciki lenne bevallani a "másságot". /hú már ezt a szót is félve írom le, mert lassan mi heterók leszünk mások./


Szexuális hovatartozástól függetlenül, a szóban forgó férj, egy jellemtelen, gerinctelen hazug idióta. Ennek megfelelően kell bánni vele. Azaz lapát.

No és a nemi betegségekről még nem is beszéltünk. Nem biztos, hogy mielőtt "életem"-be rakta húzott gumit. Az a szervünk valójában tudom titok, de nem d.ra való. Ott van egy csomó olyan baktérium, amit nem kellene anyukába betolni. Fúújj és fújjj és fúújj.


Jöhet a 0. Ez nem normális dolog, hogy mindenki mindenkivel.

2014. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!