Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit szolnatok ha ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szolnatok ha ezzel szembesulnetek eskuvo utan ket honappal?

Figyelt kérdés
A baratnom es ferje ket honapja hazasodtak ossze. A pasi nem kozolte vele a szexualis hovatortazasat teljesen masnak mutatta magat. A baratnom levert egy cd-t mikozben takaritott az volt ra irva hogy Eletemmel ezert kivancsisagbol megnezte, a ferje es egy masik pasi szexkepei voltak rajta. Mit tennetek ebben a helyzetben? Hogy tud valaki ilyen titkot orizni ha megnosul?
2014. szept. 17. 13:07
1 2 3 4 5 6
 11/53 zabmester ***** válasza:
89%

Én csak azt nem értem, hogy ha ezt a pasi annyira titkolni akarta, hogy az esküvő előtt és után sem mondta el, akkor miért hagy elöl ilyen CD-t? Egyáltalán miért tart ilyet a lakásban, ha ez olyan nagyon titkos?

Mondjuk ha én lennék a csaj helyében, akkor ez engem annyira nem zavarna, mint ahogy a volt női sem zavartak soha senkinek. Az már inkább zavarna, hogy az előző kapcsolata ideje alatt készült szexképeket így őrizgeti, és az is megfordulna a fejemben, hogy vajon róla is vannak-e más birtokában szexképek, mert az is elég ciki tud lenni.

2014. szept. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
59%

"Harmadik az lenne, hogy magamat is hibáztatnám valószínűleg, "


Nőként írom ezt. Hát a jó életbe. Nehogy már azért is mi legyünk hibásak, mert a drága pasi b.i és még annyi gerince sincs, hogy elmondja legalább esküvő előtt.

Mégis hogy jöttél volna rá? Így?


- Figyelj kicsim lemegyek a Bélával iszunk egy sört, 2-3 óra és itthon vagyok.

- Béla, Béla. Ki is az? Vele du.tok is, vagy csak barátok vagytok.

- Ő a volt pasim kicsim, de már vége. El is felejtettem mondani.

- Na most lebuktál!


Úgy mégis ezt hogy lehet észrevenni?

2014. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért vannak ekkora gyökerek, hogy ha valaki úgy érzi, hogy elvenne feleségül valakit, akkor az ilyen xarokat nem dobja ki a francba??? Ha feleségül akar venni valakit, nehogy már ne szortírozza ki a cikis dolgait... Ha már csak 1-2 hónapja is jár valaki valakivel... én például a páromnak ránéztem a polcára, megnéztem a cd-ket, hogy milyen zenéit vannak, a könyveit, hogy miket olvas... Ez által is jobban megismertem. És ugyanez fordítva. Így valahogy a fenti történést nem tudom elhinni...
2014. szept. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
A cd-t veletlenul verte le nem volt kirakva. A pasi el is felejtette hogy az meg nala van. Igen az is elofordulhat hogy az exnel vannak kepek.
2014. szept. 17. 13:32
 15/53 anonim ***** válasza:
98%

Előző kapcsolat volt, és nem megcsalta egy hete.

Ez a férfi biszexuális, és a felesége mellett állapodott meg.


Én nem csinálnék ebből ügyet.

2014. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
13. Nem neztek egymas cuccait van ilyen en sem szoktam.
2014. szept. 17. 13:34
 17/53 anonim ***** válasza:
96%
megkérdezném tőle, hogy mi ez a cd, de szerintem bisexuális a férje, vagyis szereti a fiúkat is és a lányokat is. Mindenképpen beszélnék vele.
2014. szept. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

szóval a pasi van olyan butus, hogy elől hagyta a cd-t a már közös kecóban.

az ágyat lecserélte? :D

2014. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
15%
nem mondta el, mert tudta hogy a barátnőd soha nem ment volna hozzá, és mivel mint két nemet kedveli, gondolta hogy a felesége mellett majd tart 1 férfi szeretőt. Hallottam már ilyenről, de 10 év után jött rá a feleség. A barátnőd szerencsére hamar megtudta.
2014. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
51%

attól hogy megházasodott a férfi nem biztos hogy tart szeretőt (férfit) maga mellett!

nekem tetszenek a nők is, ennek ellenére férjhez mentem, gyereket szültem, még sincs szeretőm! kicsit sok hülye filmet nézel szerintem :)

2014. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!