Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom mit tegyek, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, mire gondoljak?

Figyelt kérdés

A férjemre általánosságban nem tudok rosszat mondani, de az utóbbi időben kezd számomra ijesztő dolgokat produkálni.

Ha felhúzza magát valamin, gyakorlatilag úgy viselkedik, mint egy hisztiző nő, csak ugye ezt mély férfihangon. A probléma ezzel, hogy van egy néhány hónapos babánk és nincs tekintettel arra, hogy ne úgy üvöltsön, hogy a gyerek mellette/a kezében van.


Korábban már próbáltam beszélni vele erről, hogy igen, lehet kiabálni, ha mérges, de legyen annyi önuralma, hogy kimegy a szobából vagy félreteszi a gyereket és nem mellette csinálja.


A volt feleségétől hasonló viselkedés miatt vált el - mármint a volt feleségnek voltak ilyen artikulátlanul visítozó kirohanásai.


Ráadásul amikor pár perccel később szóba hozom, letagadja, hogy kiabált volna és ami ijesztő, őszintének is tűnik, mintha törölné az agya az esetet.


Tehát a gondom nem az, hogy ha mérges, akkor kiabál, hanem az, hogy annyira kontroll nélkülinek tűnik a dolog, hogy még a gyerekre sincs tekintettel.


2014. szept. 16. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Korábban már próbáltam beszélni vele erről, hogy igen, lehet kiabálni, ha mérges, de legyen annyi önuralma, hogy kimegy a szobából vagy félreteszi a gyereket és nem mellette csinálja


ő mondta? nem lehet hogy ő volt mégis a hisztigép?

2014. szept. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyereket kiveszed a kezéből, és átmész egy másik szobába. Ha utánad jön, mész máshova. Akkor cirkuszol, ha van hozzá közönség.
2014. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami lelki nehézség valószínűleg rakódik rá, stresszelhet valamitől, ezt kéne kideríteni, ha korábban nem voltak ilyen kirohanásai. Azt írod, artikulálatlanul kiabál? Az nem szép, úgyhogy ha ismét a gyerek közelében teszi, és nem tudod leállítani, akkor filmezd le, és mutasd meg neki később. Nem biztos, hogy fog magának tetszeni.

De mondom, előbb beszélgessetek, derítsd ki, mi lehet az oka a kiabálásainak. Valami nyomhatja

2014. szept. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tuti felvenném, aztán segítenék megfelelő orvost keresni. Pszichológust pl.
2014. szept. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Költöztünk, felújítottunk, van még szerelnivaló. Valóban stresszes, de részben az is okozza, hogy elég rosszul osztja be az idejét. Saját magát hajtja kicsit túl, mert már csak olyan tennivalók vannak, amik nem sürgősek, lassabb tempóban is ráérne.


Mondom, lehet idegesnek lenni, akár kiabálni is, de nem a gyerek fejétől fél méterre.


Amin végképp kiakadtam: dühében a fejemhez vágta, hogy mert ő keresi a pénzt. Ezen különösen azért húztam fel magam, mert bár néhány hónapja szültem, nemrég vizsgáztam is, heti pár órában dolgozom (nem a pénz miatt, inkább a szellemi kihívás miatt) és 200e feletti TGYÁS-t kapok.

Igen, a GYED kevesebb lesz, de a szabályozást nem én találtam ki, ráadásul még így se lesz anyagi gondunk.


Ezt végképp aljas beszólásnak tartottam.

2014. szept. 16. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!