Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A hugom es a baratnoi az...

A hugom es a baratnoi az asztalomon turkaltak. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Hugomnak itt alszanak ma a baratnoi akikkel nagyon szoros kapcsolatban van... Egy szobaban vagyunk, megyek be es latom, hogy turiznak az asztalomon. Ahogy eszrevettek sikitva elszaladtak es rohogtek. Amikor megkerdeztem, hogy ez mi volt, mit kerestek, ugy tettek mintha mi sem tortent volna, meg, hogy ok csak az ablakot nyitottak ki.. Mire gondoljak? Egyebkent en 15, lany vagyok, hugom meg baratnoi mind 13..
2013. aug. 27. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd számon rajtuk, ne hagyd annyiban. Hihetetlen hogy miket meg nem engednek maguknak a vendégek.
2013. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak kivancsiskodtak
2013. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Mond meg nekik, aki kíváncsi, hamar megöregszik.
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha a vendégeket nem is, a húgodat azért kérd meg, hogy magyarázza meg ezt.
2013. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Majd holnap ha elmentek, szamon kerem.. Csak attol tartok, hogy haritani fog es a vegen meg en vagyok a hulye, hogy ilyeneket kepzelgek..
2013. aug. 27. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolnék semmire, hanem úgy leüvöltöttem volna a fejüket, hogy utána 3 hétig rosszat álmodnak
2013. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez csak kíváncsiskodás. Én is közös szobában alszom a húgommal még, már épül a saját szobám csak lesz még 1 hónap mire lakható lesz, én kb 3 éve vettem egy mini széfet amibe a fontosabb dolgaimat elteszem, plusz az akkori barátom csinált egy zárható kis szekrényt, oda teszem a titkos magán dolgaimat amit nem kell tudjon a testvérem, és kulcsra zárom, a kulcs nálam van mindig, a pótkulcsot meg gondosan elrejtettem egy biztos helyre. A széf meg szám kombinációs, amit soha nem talál ki.

Én így szépen megoldottam a dolgot és ha turkál az asztalomon úgy is olyat fog találni amit már vagy látott vagy egyszerűen nem zavar. Néha az én húgom is szokott ilyet.

2013. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Vágd falhoz őket.
2013. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2013. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem vele kiabalni, hogy mi a francot kepzel magarol.., de termeszetesen letagadta.. :) Mondtam anyanak, azt mondta, hogy majd beszel evele, de egyenlore semmi.
2013. aug. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!