Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt így nem bírom tovább....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így nem bírom tovább. Ennyire nem érdekli a férjemet semmi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám az, hogy már 10 hónapja nincs szex. Egy ideig megértő voltam, úgy fél évig, aztán elbeszélgettem vele, hogy ez nem oké és változtassunk. Egy átmeneti lebénulás és elég komoly bajba kerültünk, így érthető is volt, hogy nem a szexen jár az agya..az enyém sem. Most már minden megoldódott, a férjem is rendbe jött és semmi... nincs az égvilágon semmi. Kicsit már fel is adtam mert hiába kértem, hiába tettem bármit is nem lett eredménye.:( Pár napja kétségbeesésemben azt mondtam neki, hogy ha ő nem akkor majd más.:( Ő csak annyit mondott, hogy rendben és még meg is értené ha félre mennék. Tuti nincs szeretője, a merevedésével mondjuk nincs minden rendben bár 10 hónap után azt sem tudom már, hogy néz ki egy pénisz. Kéretlenül is de megtudtam még a házasságunk elött, hogy az előző 2 kapcsolatában megcsalták őt mert szintén nem volt szex. Nem igényli? Létezik ilyen? Mikor megkérdeztem mi az oka csak annyit mondott, hogy nem tudja, egyszerűen nem. De nem én vagyok. Hát... nekem minden megfordult a fejemben.:( Ennyi "nyekergés" után meg már szánalmasnak is érzem magam.:(
2014. szept. 10. 13:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
9-es. Voltunk együtt a lábadozása alatt és szex közben lankadt le neki. Ez volt vagy 3szor kb azóta semmi nincs. De nem bántottam miatta.:((( nem mondtam egy árva rossz szót sem.:(
2014. szept. 10. 14:12
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt ? milyen Volt ez előtt ? es milyen vele az ÉLET ? -ez nagyon fontos !!! a szex is fontos dolog de egy társ akivel együtt tudok élni , minden ok szeretem es szeret , nem hiszem hogy a szexuális étvágya miatt el hagynám vagy a ferfiasagat kérdőre vonnám , mert nincs napi szinten szex . Eves közben jön meg az etvagy , ha ott van előttem mindig nem kivanom ..... Biztos sokam nem értenek velem egyet de szex partnert találsz magadnak , (ha okos es diszkrét vagy senkit nem bántasz meg vele , nem derül ki , nem szeretsz bele , akkor szerintem egy tökéletes eletet tudhatsz magadnak . A párod szex étvágya is meg jön majd , ha azt latja hogy nem erőlteted a dolgot .
2014. szept. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha közben lankadt le neki, akkor simán lehet, hogy egyszerűen nem MER belefogni, mert fél a kudarctól, hiába nem bántottad miatta.
2014. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 csabika1971 ***** válasza:

Figyelj ez még így is lehet egészségügyi probléma. Mert létezik olyan, hogy egy férfi képtelen aktus közben megtartani a merevségét. És ezt ő roppant mód szégyellheti. Nem tudom mennyit szexeltetek a kapcsolat elején. De ha akkor igen és most már nem. Akkor lehet valami ilyesmi a háttérben.

Ezt nyugodt körülmények közt meg kellene vele beszélned. A mai gyógyszer ipar már csodákra képes.

2014. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az tök normális, hogy ennyire rossz egészségi állapotban lelankadt. A legegyszerűbb az lenne, ha megmondanád neki, hogy egyrészt szeretnél már szexelni, másrészt tudod, hogy érték kudarcok, de ideje lenne újra próbálkozni, mert már sok idő eltelt. Ha akkor is nemet mond, akkor talán nem ártana egy szeuálpszichológus, illetve utánajárni, hogy van-e szervi ok a háttérben.
2014. szept. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána melyek a természetes vágykeltők, aztán kezd el neki adagolni. A merevedési problémákra is van ma már biztonságos megoldás. Ott a szexterapeuta és pszichológus. Ha semmi nem jön be - amit kizártnak tartok - akkor is lehet úgy együtt nemi életet élni, hogy nincs szükség az ő merevedésére vagy nemi vágyára, egyéb segédeszközökkel, játékokkal. Ha ő nem is vágyik rá, attól még téged kielégíthet. Erre próbáld meg rávezetni.
2014. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Néha az, hogy nem mondasz semmit, még inkább lelombozó mintha mondanál, hisz így a fantáziájára van bízva, hogy te mit gondolsz a kudarcáról.


Ítélkezés előtt érdemes kutatni egy kicsit, nem e volt gyerekkorában, fiatal felnőttként bármiféle trauma ami ezt okozhatja.

2014. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Voltak a férjemnrem is ilyen gondjai. Utólag kiderült, hogy lelki eredetü volt. Nem ez a lényeg.

Mivel tudatában volt annak, hogy nekem mik az igènyeim, ezért természetes volt neki, hogy kielégít màsképp. Ez a szeretet megnyilvánulása. Ezek az eggyüttlétek jobban összekovácsoltak minket, mint bármi más. Mert éreztem, hogy maximálisan törődik velem, és figyel rám. Szòval a te férjedet ezek alapján nem tudnám szerető és törődő férjként jellemezni.

2014. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!