Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kérjem meg kíméletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg kíméletesen a férjemet, hogy ne jöjjön velünk a céges családi rendezvényre?

Figyelt kérdés

A férjem sajnos ha zavarban van, iszonyú bunkó stílust vesz fel. Ezt már számtalanszor bizonyította. Én most kerültem ehhez a céghez és szeretnék jó benyomást kelteni.

A hétvégén lesz egy céges összejövetel, amire családostól vagyunk meghívva. Félek, hogy a férjem a zavarával mindent elrontana.

Mit tanácsoltok?


2014. aug. 20. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát mondjuk a férjedet nem ismervén, az enyém tuti beduzzogna emiatt, hiszen mégis családi.

De ha tényleg megértetnéd vele, hogy ez neked naggggyon nagyon fontos, akkor talán visszaszívna abból a stílusból. Beszélj vele.

2014. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
O tudja hogy csalados a meghivas? Ha nem, akkor egyszeru a dolgod.
2014. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Micsoda házasság ..
2014. aug. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ő is tudja, hogy bunkón viselkedik? Beszéltetek már róla? Ha igen és úgy sem sikerül normálisnak lennie, én vagy nem mondanám meg, hogy családi mulatság van és mennék egyedül, vagy inkább otthon maradnék én is.
2014. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Te Jozsi, ne gyere el legyszives, mer szegyellem a bunko pofadot. Mennye inkabb le a kocsmaba a haverokkal ahogy szokod.
2014. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%

Ha szégyelled a férjed akkor inkább váljál el tőle.

Esetleg rendelj neki arra az időre egy szexpartnert,vagy vegyél neki egy focimeccsre jegyet,vagy egy láda sört,esetleg együtt a hármat.Szerintem eszébe se jutna elmenni veled.

2014. aug. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda hazassag...
2014. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Igen, tudja, hogy családos buli lesz.

Hiába tudja, hogy milyen, nem sikerül változtatnia a viselkedésén, pedig nagyon igyekszik. Ez már rengeteg kellemetlen helyzetet eredményezett. Volt már állás amit miatta veszítettem el, pedig akkor csak beugrott hozzám munka után és pechünkre pont a főnökömbe botlott.

Miért válnék el? Szeretjük egymást, csodálatos férj és apa, csak más nevet, vakarózik zavarában, ő bunkó beszólásokat tesz és ugyanilyen vicceket mesél. Utólag tudatában van, hogy mit nem kellett volna, de sajnos akkor már késő.

2014. aug. 20. 10:58
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Dehát ha tudja magáról ezt, akkor ő sem akar elmenni, nem?
2014. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
"Volt már állás amit miatta veszítettem el, pedig akkor csak beugrott hozzám munka után és pechünkre pont a főnökömbe botlott. " ????
2014. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!